“Сєнтябрята”та “трудівники”: окупанти за прикладом срср виховуватимуть у дітей “луганський характер”
З 1 вересня у школах окупованої Луганщини запустять виховну програму “Луганський характер”, яка увібрала досвід радянської системи освіти з виховання “патріотів”.
Про це повідомив очільник самопроголошеної “лнр” Леонід Пасічник.
Проєкт реалізовуватимуть у рамках діяльності “руху перших” - російської молодіжної організації, яку ЗМІ називають “новою піонерією”. Її заснували за ініціативи кремля та фінансують із держбюджету рф.
“Ми вирішили використати найкращий досвід радянської системи освіти, коли в школах виховували справжніх патріотів, людей, які розуміли цінність колективу і своє місце в ньому”, - розповів про цю програму Пасічник.
У кожному класі шкіл окупованого регіону, за його словами, сформують “загін перших”, “учасників якого об'єднають спільні цілі та спільна суспільно корисна робота”.
Найменших дітей у таких загонах називатимуть “сєнтябрятами”- на честь дня “приєднання” окупованих територій до рф 30 вересня. Учнів середніх класів - “піонери луганської народної республіки”. А десятикласники мають “заслужити” звання “трудівник.".
Нагадаємо, луганським дітям роздадуть щоденники, у яких окупанти не згадують про Україну в історії краю.
- 391 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 У Мінсоцполітики розповіли, скільки ВПО користуються субсидією на оренду житла
- 17:00 СБУ вдарила по складу «шахедів» у 1300 км від України
- 15:30 Одна з РДА Луганщини повідомила, як оптимізує штат згідно з розпорядженням Харченка
- 13:00 Першій сіверськодончанці схвалили допомогу з місцевого бюджету на кредит за «єОселею»
- 11:15 ЛОВА: У вцілілих будинках Сіверськодонецька заселена третина квартир, подекуди - ще менше
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пенсії, соцдопомога та підтримка ВПО: у Мінсоцполітики анонсували зміни 02.08.2025 переглядів: 3944
- “За все моє життя у місті не було такого”: у Сіверськодонецьку скаржаться на якість води 08.08.2025 переглядів: 3045
- “Сумно на це дивитися”: у мережі показали демонтаж під’їзду будинку в Сіверськодонецьку (ВІДЕО) 07.08.2025 переглядів: 2394
- Президент звільнив Юрченка та Гайдая 03.08.2025 переглядів: 1261