Очільник поліції Луганщини Олег Григоров став генералом
Начальнику Головного управління Національної поліції в Луганській області Олегу Григорову присвоїли спеціальне звання генерала поліції третього рангу.
Про це йдеться в Указі Президента України Володимира Зеленського №591/2024 від 23 серпня 2024 р.
“Присвоїти спеціальне звання генерала поліції третього рангу полковнику поліції Григорову Олегу Олексійовичу - начальникові Головного управління Національної поліції в Луганській області”, - зазначається у документі.
Начальником ГУ НП у Луганській області Олег Григоров став у січні 2021 року. До цього він обіймав посаду заступника начальника ГУ НП у Запорізькій області - начальника слідчого управління. Ще раніше працював на аналогічній посаді у поліції Сумської області.
Нагадаємо, "Сєвєродонецьк онлайн" поспілкувався з начальником ГУНП в Луганській області Олегом Григоровим про роботу поліції в умовах війни, про вихід з області, бойові втрати та зрадників серед особового складу.
- 3907 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 16:00 Через енергокризу Рубіжанська МВА запровадила новий вид допомоги для ВПО: подробиці
- 15:00 Для учнів з окупованих регіонів створять спецпосібники з російської мови – доручення путіна
- 13:30 З 24-річним військовим з Сіверськодонецька Кирилом Ніжніком попрощалися на Черкащині
- 12:00 Президента просять встановити офіційну дату вшанування оборонців Луганського аеропорту (ПЕТИЦІЯ)
- 11:00 За держзраду судитимуть колишніх суддю та адвоката з Луганщини, які працюють на окупантів
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Луганська область – у трійці регіонів з найвищим рівнем оплати праці за даними Держстату 30.01.2026 переглядів: 1580
- У Мінсоцполітики пояснили, кому та чому призупинили пенсійні виплати 31.01.2026 переглядів: 870
- Грошова допомога, пенсії та житлові програми: що треба знати ВПО у лютому-2026 01.02.2026 переглядів: 667
- «Школа – це люди, а не будівля». Як Сіверськодонецька музична школа відновила роботу в релокації 30.01.2026 переглядів: 636


Для учнів з окупованих регіонів створять спецпосібники з російської мови – доручення путіна
З 24-річним військовим з Сіверськодонецька Кирилом Ніжніком попрощалися на Черкащині
Президента просять встановити офіційну дату вшанування оборонців Луганського аеропорту (ПЕТИЦІЯ)