Сили оборони просунулися біля Кремінної, – ISW
Українські сили нещодавно відновили втрачені позиції на південний захід від Кремінної.
Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).
“Геолокаційні кадри показують, що українські сили незначно просунулися в районі Серебрянського лісу на південний захід від Кремінної”, – сказано у документі.
За інформацією аналітиків, бої тривають на північний схід від Куп’янська поблизу Синьківки; на південний схід від Куп'янська біля Степової Новоселівки, Колісниківки, Глушківки, Новоосинового; на захід від Сватового поблизу Андріївки та Стельмахівки; на північний захід від Кремінної біля Дружелюбівки, Макіївки, Греківки, Невського, Новосадового; і на захід від Кремінної біля Торського.
В Інституті також нагадали, що основною метою росії на цьому напрямку є захоплення решти Луганської області та просування на захід до східної Харківської та північної Донецької областей.
Нагадаємо, раніше ISW повідомляв, що російські війська просунулися через річку Жеребець у Макіївці Сватівського району.
- 440 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У Дніпрі луганчани можуть звернутися до поліції з питань розшуку (КОНТАКТИ)
- 18:00 NRC частково відновлює надання грошової допомоги ВПО - хто може отримати
- 17:20 У середу в частину України прийде похолодання, а в іншу частину - дощі
- 17:00 ВПО запрошують на серію безоплатних бізнес-тренінгів у Дніпрі
- 16:46 США зірвали у G-7 засудження російського ракетного удару по Сумах, - Bloomberg
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти у Сіверськодонецьку назвали адресу ще одного будинку, який планують знести 11.04.2025 переглядів: 4338
- Луганським ВПО пропонують житло у Києві – куди звертатися 14.04.2025 переглядів: 2794
- “Безхазяйні” квартири у Сіверськодонецьку: окупанти оприлюднили нові адреси 09.04.2025 переглядів: 2218
- На фронті загинув колишній керівник лисичанської “Фармації”, – соцмережі 10.04.2025 переглядів: 2166