Експомічницю судді з Луганщини засудили до максимального терміну ув’язнення
За публічного обвинувачення прокурорів Старобільської окружної прокуратури Луганської області суд визнав місцеву мешканку винною у добровільному зайнятті посади в незаконних правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території (ч. 7 ст. 111-1 КК України). Їй призначили максимальне за інкримінованою статтею покарання ‒ 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Про це повідомляє пресслужба Луганської обласної прокуратури.
Також її позбавили права впродовж 15 років обіймати посади в правоохоронних органах.
Прокурори в суді довели, що колишня помічниця судді Старобільського райсуду Луганської області одразу після повномасштабного російського вторгнення перейшла на бік окупантів.
Жінка присягнула на вірність ворогу. Добровільно обійняла посаду «прокурора» в незаконно створеній «прокуратурі Старобільського району генеральної прокуратури лнр». Отримала форму радянського зразка.
Володіючи інформацією про окремих місцевих мешканців, які обіймали посади в правоохоронних органах, засуджена передавала окупантам їхні дані. Також виконувала накази вищого керівництва, брала участь у заходах на підтримку рф.
Вирок ухвалили заочно. Засуджена відбуватиме покарання з моменту затримання.
Наразі жінку оголосили у розшук.
Спеціальне досудове розслідування здійснювали слідчі ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.
Нагадаємо, оголосили підозру чотирьом луганчанам, які працюють на окупантів.
- 454 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 В.о. директора сіверськодонецької “Юності” погодили премію у майже 30 тис. грн
- 15:30 “Питання тепла й досі стоїть гостро”: пасічник визнав проблеми у Сіверськодонецьку
- 14:00 Харченко: Луганщина передала на допомогу ЗСУ понад мільярд гривень
- 12:30 Лисичанська МВА закупить бронежилетів та шоломів на майже 700 тис. грн
- 11:00 Як росія мілітаризує дітей з Луганщини: школярів відправлять на конкурс з управління дронами
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Переховувала військових ЗСУ: окупанти засудили до 16 років колонії жительку Новоайдару 03.12.2025 переглядів: 948
- Від отриманих поранень помер 24-річний захисник з Луганщини 04.12.2025 переглядів: 856
- Луганська спортсменка Софія Лискун прийняла російське громадянство 03.12.2025 переглядів: 702
- Виплати та житло для ВПО, ідентифікація, бронювання, тарифи “Нової пошти”: що зміниться з грудня для українців 01.12.2025 переглядів: 654


В.о. директора сіверськодонецької “Юності” погодили премію у майже 30 тис. грн
“Питання тепла й досі стоїть гостро”: пасічник визнав проблеми у Сіверськодонецьку
Харченко: Луганщина передала на допомогу ЗСУ понад мільярд гривень