ЛОВА: Лисичани місяцями чекають на російську пенсію, у “лнр” не вистачає “швидких”
У Лисичанську російські "пенсійники" затягують призначення виплат місцевим жителям. В окупованому Лутугиному працює одна “швидка” на все місто.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
Як розповіли у ЛОВА, аби потрапити до російських “пенсійників” у Лисичанську, спочатку треба записатися на прийом за два місяці. Але й після цього літні люди не отримують гроші вчасно. Їхні документи та звернення розглядають по декілька місяців, порушуючи норми окупаційного “закону”.
“Відомо про випадок, коли місцева жителька очікувала на призначення з грудня до серпня. Питання вдалося вирішити лише після чергового потрапляння на прийом”, - зазначили в обласній адміністрації.
Також повідомляється, що окуповане 10 років тому Лугутине сьогодні обслуговує лише один автомобіль “швидкої” допомоги. Декілька бригад працюють почергово. За інформацією ЛОВА, складна ситуація із забезпеченням транспортом - й у медиків інших населених пунктів самопроголошеної “лнр”.
“Попри численні заяви росіян про повне оновлення парку служби екстреної допомоги, зроблені минулоріч під час передвиборчої кампанії, ця проблема залишається відкритою. Через нестачу спеціального транспорту диспетчери щодня вимушені відмовляти десяткам людей, деякі з яких на лікарів вже не дочекаються”, - наголосили у ЛОВА.
Нагадаємо, на окупованій Луганщині людям не перераховують пенсії.
- 338 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Харченко розпорядився реорганізувати ще один обласний заклад
- 17:30 200 мільйонів євро на підтримку ВПО: Мінсоцполітики та БРРЄ уклали кредитну угоду
- 15:00 Нову партію обладнання передали прикордонникам від Луганщини (ФОТО)
- 11:28 Горять 100 га лісу: окупанти ввели режим надзвичайної ситуації через пожежу біля Пурдівки
- 09:13 росія атакувала українські міста: під ударом Львів, Харків, Луцьк, Чернівці. Є загиблі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти провели конкурс краси між учасницями «лнр» та «днр». Кажуть, конкурс «відчиняє двері на міжнародну арену» 11.07.2025 переглядів: 5494
- «Люди хочуть жити ближче до дому»: Кулеба про плани щодо муніципального житла для ВПО 05.07.2025 переглядів: 2139
- Двох ексчиновників Луганської ОВА затримали на хабарях та порушенні закупівель на Полтавщині, – ЗМІ 10.07.2025 переглядів: 1829
- Фасад відновили - руїни залишили: ЛОВА про показове «відновлення» будинку у Сіверськодонецьку 08.07.2025 переглядів: 1187