За пособництво рф 11 років ув’язнення отримали двоє жителів Луганщини
У суді довели причетність двох жителів Луганщини до пособництва державі-агресорці (ч. 1 ст. 111-2 КК України).
Про це повідомляє Черкаська обласна прокуратура.
Правоохоронці встановили, що чоловіки у листопаді 2022 року добровільно погодились «служити» ворогу. За це 54-річний чоловік отримав посаду «начальника Краснолучского межрайонного управления по эксплуатации газового хозяйства филиала Государственного унитарного предприятия «ЛУГАНСКГАЗ» у Хрустальному, а 68-річний чоловік став начальником «Стахановського межрайонного управления по эксплуатации газового хозяйства филиала Государственного унитарного предприятия «ЛУГАНСКГАЗ» у Кадіївці.
На цих посадах обвинувачені забезпечували передачу природного газу органам окупаційної адміністрації держави-агресорки та її збройним формуванням, а саме - територіальним підрозділам «Министерства внутренних дел луганской народной республики» та «Министерства государственной безопасности луганской народной республики».
Вироком Соснівського районного суду Черкас, за результатами спеціального судового провадження, обох фігурантів визнали винними у вчиненні злочину та призначили покарання у виді 11 років позбавлення волі з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати певні посади на строк 15 років.
Наразі засуджені переховуються від правоохоронних органів та суду на тимчасово окупованій території Луганської області.
Спеціальне досудове розслідування (in absentia) у кримінальному провадженні проводили слідчі УСБУ в Черкаській області.
Нагадаємо, судитимуть колишніх посадовиць Луганщини, які перейшли на бік ворога.
- 427 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Поблизу окупованої Кремінної супутники зафіксували пожежі
- 18:00 65 мешканцям Сіверськодонецької громади виплатили грошову допомогу на лікування
- 17:00 Спортсменка з Рубіжного завоювала два “золота” на чемпіонаті України з карате
- 16:55 Терор рф 5 червня: Знищення будівлі Херсонської ОДА, загибель родини рятувальника у Прилуках, обстріл Харкова
- 16:18 Як луганчанам оформити пенсію учасника бойових дій – роз’яснення ПФУ
Найпопулярніші новини за тиждень:
- у рф пригрозили Україні втратою кількох обласних центрів: про що йдеться 31.05.2025 переглядів: 4001
- На війні загинув захисник з Лисичанська: сьогодні з ним прощаються у Львові 04.06.2025 переглядів: 2648
- Окупанти знайшли ще дві “безхазяйні” квартири у Сіверськодонецьку (АДРЕСИ) 02.06.2025 переглядів: 1631
- росія завдала удару по Сумах, Чернігову і Одесі: є загиблі та руйнування 03.06.2025 переглядів: 1476