Погашення податкового боргу
ДПІ у м. Сєвєродонецьку повідомляє, що Законом України від 28 грудня 2014 року № 71-VІІІ “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо податкової реформи” запроваджено положення щодо безспірного стягнення за рішенням керівника контролюючого органу (без звернення до суду) безготівкових та готівкових коштів платника податків-боржника.
Таке положення запроваджено на 6 місяців 2015 року, дія якого завершується 1 липня поточного року.
При цьому, обов’язковою умовою є те, що сума податкового боргу повинна становити 5 млн.грн. і більше, а такий податковий борг виник в результаті несплати узгодженої суми грошових зобов’язань, самостійно визначеної таким платником податків у податкових деклараціях.
Також умовою є відсутність у держави зустрічних платіжних вимог перед таким платником податків за помилково та/або надміру сплаченими грошовими зобов’язаннями.
Рішення керівника контролюючого органу на стягнення: безготівкових коштів з рахунків у банках, що обслуговують такого платника податків-боржника, виконуються банками, а готівкових – працівниками органу ДФС шляхом пред’явлення такого рішення платнику податків для забезпечення вилучення наявних у такого платника податків коштів у рахунок погашення податкового боргу.
- 1703 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:00 У самопроголошеній «лнр» подовжили перереєстрацію автівок, у Луганську багатоповерхівка залишилася без даху
- 08:30 росіяни завдали двох авіаційних ударів на Луганщині
- 19:00 У сіверськодонецькій лікарні відкрили «Простір турботи про ветеранів»
- 18:00 У ЛОДА збирають пропозиції щодо створення безбар'єрного простору: деталі
- 17:00 На Київщині попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Ігорем Гнелицьким
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На Київщині попрощаються з загиблим військовим з Луганщини Артуром Шматовим 02.08.2026 переглядів: 950
- «Рука лишилася на позиціях»: як боєць із Лисичанська після ампутації повернувся до цивільного життя 01.08.2026 переглядів: 755
- «Він завжди йшов першим». Пам'яті прикордонника Дмитра «Доббі» Погребака 29.07.2026 переглядів: 677
- Що варто знати ВПО у серпні: нововведення, виплати та важливі дати 01.08.2026 переглядів: 659

У самопроголошеній «лнр» подовжили перереєстрацію автівок, у Луганську багатоповерхівка залишилася без даху
росіяни завдали двох авіаційних ударів на Луганщині
У сіверськодонецькій лікарні відкрили «Простір турботи про ветеранів»
