Діти загиблих захисників з Рубіжного відпочили у Швейцарії
Двоє дітей загиблих захисників Рубіжанської громади відвідали табір ERA BAND CAMP у Швейцарії.
Про це повідомив начальник Рубіжанської міської військової адміністрації Андрій Юрченко.
Як розповів Юрченко, табір створили для українських підлітків, постраждалих від війни.
“Програма була насичена різноманітними заходами: діти займалися яхтингом на Невшательському озері під керівництвом професійного інструктора, відвідали олімпійський музей у Лозанні та провели день у горах. Також у програмі були подорож до Франції, дегустація місцевих сирів, дайвінг і скелелазіння”, - зазначив керівник МВА.
За організацію подорожі він подякував проєкту Era Band Camp, зокрема, його засновниці Наталії Колодницькій та благодійницям Тетяні Шевченко й Галині Харечко.
Нагадаємо, по десять тисяч виплатили рубіжанам на оздоровлення дітей.
- 362 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 08:42 "Тепер усе залежить від Зеленського”: результати зустрічі Трампа й путіна та перші заяви після
- 19:00 У ЛОДА з бізнесом Луганщини обговорять програми підтримки: чекають на пропозиції
- 18:00 Луганський медзаклад проводить вакцинацію від дифтерії та правця у Рівному: контакти
- 17:00 Загинув захисник з Луганщини Володимир Дєжин, з ним прощатимуться у Львові
- 16:30 Трамп вирушив на зустріч з путіним: "Я там не для того, щоб вести переговори від імені України"
Найпопулярніші новини за тиждень:
- “За все моє життя у місті не було такого”: у Сіверськодонецьку скаржаться на якість води 08.08.2025 переглядів: 6454
- Людина, завдяки якій Сіверськодонецьк мав “обличчя”: 138 років від дня народження скульптора Пухальського 12.08.2025 переглядів: 5388
- В уряді оприлюднили проєкт постанови про допомогу ВПО з іпотечними кредитами 13.08.2025 переглядів: 3259
- ЛОВА: У вцілілих будинках Сіверськодонецька заселена третина квартир, подекуди - ще менше 09.08.2025 переглядів: 2586