На Київщині відзначили день окупованого Сватового
У Броварах з нагоди відзначення 364-ї річниці заснування Сватового відбувся урочистий захід.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
На свято, за інформацією ЛОВА, зібралися близько 150 осіб. Зокрема, серед запрошених – військовослужбовці, які боронять Луганщину. Їм вручили відзнаки.
Привітала присутніх заступниця голови обласної державної адміністрації Катерина Безгинська.
Вона вручила відзнаку Президента України «За оборону України» начальниці управління казначейської служби України у Сватівському районі Ірині Лойко.
Начальник Сватівської МВА Олександр Міткевич підкреслив: «Сьогодні ми не святкуємо, адже свято не на часі, ми відзначаємо цей знаменний для нас день, щоб показати, що Сватівська громада існує, працює, планує та чекає повернення на свої території».
Для гостей свята влаштували майстер-класи, виставки з виробами прикладного мистецтва майстрів з Луганщини та Київщини, а також організували концертну програму.
Зазначимо, Сватове окуповане з березня 2022 року. Міська адміністрація наразі релокована й працює на Київщині. Там також знаходиться гуманітарний хаб громади.
Нагадаємо, цьогоріч Сєвєродонецьк відзначав 90 річницю створення. До Дня міста для військових передали 24 FPV-дрони.
- 438 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:19 Трамп зустрінеться з путіним лише за умови, якщо той також зустрінеться із Зеленським, - NYP
- 19:00 Для реабілітації луганських поліцейських провели захід на річці Дніпро
- 18:00 Держслужбовців Луганщини навчали безбар’єрності
- 17:00 Сіверськодончанам надали майже 800 тис. грн на лікування
- 16:00 У керівниці Сіверськодонецької МВА з’явилися два нових заступники – що про них відомо
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пенсії, соцдопомога та підтримка ВПО: у Мінсоцполітики анонсували зміни 02.08.2025 переглядів: 3901
- Виплати, субсидії, пенсії, “Прихисток”: на які зміни очікувати ВПО з 1 серпня 01.08.2025 переглядів: 3826
- Президент звільнив Юрченка та Гайдая 03.08.2025 переглядів: 1219
- Сіверськодонецький гумхаб у Дніпрі вводить нову систему видачі допомоги 01.08.2025 переглядів: 1199