“Гарні фасади, а всередині - жах”: сєвєродончани вважають “показухою” те, як окупанти відновлюють місто
Окупанти “показушно” фарбують фасади у Сєвєродонецьку, тоді як внутрішні комунікації та конструкції в будинках залишаються без ремонту.
Про це пишуть користувачі у чаті одного з місцевих телеграм-каналів.
“Будинки починають робити, гарні фасади, а всередині - жах”, - йдеться у коментарях.

Вже не вперше сєвєродончани жаліються, що російські підрядники починають певні відновлювальні роботи, але кидають об’єкти незавершеними та переходять на інші.
Інший коментатор пише, що пробув у місті впродовж липня-серпня і бачив “убогий стан” будинків. Він каже, що не може радіти “показушним” фасадам по вулиці Князя Володимира (Курчатова) та проспекті Гвардійський, коли у його будинку відсутні комунікації та пробитий дах.
Відновлення фасадів містянин називає “відмиванням коштів”:
“Немає централізованого управління з відновлення у місті, а є регіональні шефи, і вони вирішують, де швидко можна відмити гроші”.
Нагадаємо, окупаційна влада Сєвєродонецька стикнулася з критикою на своїх ресурсах на тлі заяв про нібито прискорену відбудову міста.
- 2371 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 ВПО з Луганщини у Тернополі зможуть отримати пенсійні консультації
- 12:00 Правоохоронці викрили схему привласнення коштів на РЕБ, де фігурує директор Сіверськодонецького КП
- 11:00 «Я хочу служити. Ворог нікуди не зник»: підполковник з Луганщини розповів про роки в російському полоні
- 10:00 У мережі показали зграю безпритульних собак в окупованому Сіверськодонецьку (ВІДЕО)
- 09:10 ЛОВА: на ТОТ Луганщини підлітків залучають до роботи на заводах, а студентів з рф відправляють у військові шпиталі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Що буде з хабами, житлом для ВПО та адміністраціями Луганщини: інтерв’ю з Романом Власенком 21.04.2026 переглядів: 1313
- Сіверськодонецьке КП уклало договір щодо придбання геокуполів на майже 6 млн грн 15.04.2026 переглядів: 1293
- Переселенка з Лисичанська пече хліб на Закарпатті та планує відкрити власну пекарню 15.04.2026 переглядів: 1079
- Після звільнень і призначень: що задекларували посадовці Луганської ОДА 15.04.2026 переглядів: 1008


Правоохоронці викрили схему привласнення коштів на РЕБ, де фігурує директор Сіверськодонецького КП
ЛОВА: на ТОТ Луганщини підлітків залучають до роботи на заводах, а студентів з рф відправляють у військові...
За добу на Лиманському напрямку ворог атакував десять разів