Помер поранений на Курщині військовий з Луганщини
25 серпня 2024 року від важкого поранення, отриманого на фронті, помер захисник з Попасної Руслан Біда.
Про це повідомляє Попаснянська МВА.
Руслан народився 26 жовтня 1988 року у Попасній. Навчався у школі №25, здобув професію різника по металу у професійно-технічному училищі №85. У мирний час працював за фахом на місцевому вагонно-ремонтному заводі.
8 травня 2024 року Руслана мобілізували на службу в ЗСУ.
“Під час виконання бойового завдання в зоні бойових дій поблизу населеного пункту Руская Конопелька Курської області рф отримав важке поранення, але на жаль, врятувати життя солдату медики не змогли. 25 серпня 2024 року у Національному військово-медичному клінічному центрі “Головний військовий клінічний госпіталь” серце захисника зупинилось. Йому назавжди залишилось 35”, - розповіли у громаді.
Поховали Руслана на Алеї Слави Вільногірського міського кладовища. У нього залишилися батьки та сестри.
Нагадаємо, на Курщині загинув захисник з Сєвєродонецька.
- 1166 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 АРМА запропонувало 4 об’єкти нерухомості для тимчасового розміщення ВПО
- 17:30 У Черкасах попрощалися з захисником з Луганщини
- 16:00 Скільки об’єктів з Сіверськодонецької громади вже у реєстрі пошкодженого майна
- 15:00 Проєкт зі створення соціального житла: для подальшої участі відібрали 8 громад
- 13:30 Представники Луганщини можуть подавати документи для участі у Раді ветеранів війни
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинули ще двоє військовослужбовців з Луганщини 26.02.2026 переглядів: 1173
- На війні загинув уродженець Сіверськодонецька Віктор Ярцев 25.02.2026 переглядів: 835
- «Інформація може знищити цілі підрозділи ворога. Конвеєр фотографій може знищити всіх українців на ТОТ», — «Східний» про спротив в окупації 25.02.2026 переглядів: 746
- Підтримка ВПО: родинам з Луганщини передали генератори, термобілизну та продуктові набори 27.02.2026 переглядів: 576


АРМА запропонувало 4 об’єкти нерухомості для тимчасового розміщення ВПО
У Черкасах попрощалися з захисником з Луганщини
Проєкт зі створення соціального житла: для подальшої участі відібрали 8 громад