Ще три установи з Луганщини визнали критично важливими
Опубліковано 12.09.2024 - 16:00
Керівник Луганської ОВА Артем Лисогор підписав розпорядження про визначення критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період ще три заклади Луганської області.
Документ опублікували на сайті ЛОВА.
Мова йде про Рубіжанський центр надання соціальних послуг, Луганську обласну дитячо-юнацьку спортивну школу для інвалідів та КП “Інноваційно-інформаційний центр”.
Нагадаємо, комунальним підприємствам “Сєвєродонецьктеплокомуненерго” та “Сєвєродонецьке тролейбусне управління” відмовили у визначенні критично важливими.
- 564 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:46 За допомогою інформації: Зеленський заявив про вплив росіян на представників Білого дому
- 15:00 6 млн грн планують витратити на оздоровлення та відпочинок дітей Старобільського району
- 14:06 Участь китайської армії у миротворчій місії в Україні: у МЗС країни прокоментували заяви медіа
- 14:00 Сіверськодончанин став дипломантом Всеукраїнської олімпіади з інформатики
- 13:13 Зеленський підписав закон про підвищення акцизів на цигарки: скільки тепер коштуватиме пачка
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти заявили, що не мають відношення до ремонтників у Сіверськодонецьку 18.03.2025 переглядів: 24913
- «Сіверськодонецьк – це тихий жах». Містяни розповіли окупантам про стан доріг 21.03.2025 переглядів: 4882
- В уряді розробляють “Портфель для ВПО”, який міститиме комплексний пакет послуг, - ЗМІ 18.03.2025 переглядів: 2572
- Ексзаступниця голови Сєвєродонецької МВА перейшла на аналогічну посаду у Рубіжанську МВА 19.03.2025 переглядів: 1447
Читайте у наших новинах