Зеленський може заморозити війну на деяких ділянках фронту – ЗМІ
Президент України Володимир Зеленський під час свого візиту до Сполучених Штатів планує представити свою стратегію перемоги чинному президенту США Джо Байдену та кандидатам у президенти Камалі Гарріс і Дональду Трампу.
Про це пише німецьке видання BILD із посиланням на власні джерела.
Зазначено, що Зеленський може заявити про готовність прийнфяти рішення про локальне припинення вогню на певних ділянках фронту.
Джерела видання стверджують, що Зеленський у США говоритиме про план перемоги, який містить у собі дозвіл використовувати західну зброю для ударів по території росії та готовність тимчасово заморозити ситуацію на деяких ділянках фронту.
Військовий експерт Карло Масала з Університету Бундесверу в Мюнхені розповів BILD про план перемоги українського президента: "Зеленський зараз хоче поставити все на одну карту і спробувати здійснити перелом на полі бою".
Наголошується, що з понад 60 обіцяних винищувачів F-16 до України наразі прибуло лише шість.
"Від 400 одиниць важкої бронетехніки з Німеччини, які мали бути поставлені в Україну з початку року, досі не залишилося й сліду", - долали у BILD.
Водночас президент України сподівається, що світ змінить своє ставлення до росії і нарешті підтримає Україну в перемозі над агресором.
"Інакше світ програє від Володимира путіна. І це була б одна з найбільших трагедій в історії", - сказав Володимир Зеленський.
Нагадаємо, що Зеленський розкрив деталі своєї двомісячної розмови з Трампом.
- 408 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Катували та грабували цивільних на Харківщині: слідчі ідентифікували 5 бойовиків з Луганщини
- 18:00 “Допомога стане доступнішою”: змінили порядок надання субсидії на оренду житла для ВПО
- 17:02 Стало відомо, якою буде погода в Україні на Великдень
- 17:00 Окупанти у Сіверськодонецьку назвали адресу ще одного будинку, який планують знести
- 16:12 Представник Трампа Віткоф знову зустрінеться із путіним і обговорюватиме Україну
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти вимагають у містян надати доступ до їхніх квартир у Сіверськодонецьку. Якщо не буде власників, їх вскриють 04.04.2025 переглядів: 10352
- "Те, що зараз там відбувається, — дійсно ніби радянське минуле". Фотограф планує випустити зін зі світлинами про Старобільськ 06.04.2025 переглядів: 5928
- ВПО можуть отримати грошову допомогу на оренду житла: деталі нової програми 07.04.2025 переглядів: 5754
- «Місто-примара, ким заселятимуть?» Люди висловилися про стан старих районів Сіверськодонецька 04.04.2025 переглядів: 4042