У Сполучених Штатах анонсували суттєвий пакет допомоги Україні до кінця вересня
Радник із національної безпеки президента США Джейкоб Салліван заявив, що Вашингтон працює над пакетом військової допомоги для України, який офіційно оголосять до кінця поточного місяця.
Про це він заявив на 20-й щорічній зустрічі YES у Києві, повідомляє "Інтерфакс-Україна".
"Я щодня зустрічаюся зі своєю командою, щоб подумати про те, які засоби, які інструменти нам потрібно впровадити, щоб стабілізувати фронт, і переконатися, що наступальні дії росіян наражаються на жорсткий опір, а також що ми позбавляємо росію можливості здійснити якийсь прорив, який би привів до стратегічних вигід від їхнього подальшого просування на схід", – розпо Салліван.
Згідно з його слів, у квітні цього року існувала велика стурбованість щодо того, що може статися крах лінії фронту.
Проте, як зазначив поадовець, наступні місяці українська оборона стала міцнішою в багатьох критично важливих місцях, а Україна зробила сміливі та рішучі кроки у війні.
Салліван додав, що наразі для доставлення озброєння в Україну розв'язуються важкі логістичні й оперативні питання. Зокрема США буквально знімають з конвеєра снаряди 155 мм калібру і доставляють їх на передову так швидко, як тільки можливо.
Нагадаємо, що Байден визнав, що США опрацьовують надання Україні дозволу бити по рф.
- 382 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Визначили 25 переможців програми пільгового кредитування для ВПО Кремінської громади
- 18:00 Сіверськодонецька громада виплатила понад 300 тис. грн ліквідаторам аварії на ЧАЕС
- 17:00 Луганський спортсмен отримав нагороду від Європейської федерації важкої атлетики
- 16:00 Сили оборони уразили склади окупантів на Луганщині, – Генштаб
- 15:00 У Третьому армійському корпусі спростували чергову заяву рф про захоплення всієї Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецьке КП уклало договір щодо придбання геокуполів на майже 6 млн грн 15.04.2026 переглядів: 1287
- На війні загинув захисник із Лисичанська Ростислав Козьменко 14.04.2026 переглядів: 1169
- Переселенка з Лисичанська пече хліб на Закарпатті та планує відкрити власну пекарню 15.04.2026 переглядів: 1068
- Після звільнень і призначень: що задекларували посадовці Луганської ОДА 15.04.2026 переглядів: 991


У Третьому армійському корпусі спростували чергову заяву рф про захоплення всієї Луганщини
Зеленський пояснив ризики виходу Сил оборони з Донецької та Луганської областей
ЛОВА: На ТОТ Луганщини оцінки за поведінку пов’яжуть з активністю дітей у пропагандистських заходах