Луганчанин Сергій Летучий випустив перший сольний альбом “Повернемось додому”
Музикант зі Старобільщини Сергій Летучий випустив перший сольний альбом “Повернемось додому”. Проєкт підготували за підтримки Українського культурного фонду в межах конкурсної програми “Стипендія”.
Про це йдеться у пресрелізі музиканта.
Альбом складається із семи треків. Сергій каже, що всі пісні зробив у різних жанрах та стилях.
“Пісні нарешті зібралися в один пазл. І до цього я йшов майже 10 років. Це ніби книга, де є три розділи – до та після 2013 і 2022 років. І третій розділ — це я зараз”, – поділився музикант.
Пісня “Ми птахи” з’явилася ще 2009 року. “Край землі моєї” музикант написав 2016 року на під’їзді до Ужгорода у волонтерському агітпотязі “Труханівська Січ”. Цю подорож Сергій називає знайомством українців з українцями.
Зараз Ужгород – місто, яке прихистило Сергія після початку великої війни. Тут він і звів пісні альбому в один пазл.
Про єдність українців, західні гори, східні поля, північні ліси та море на півдні – у пісні “Будуємо Україну Разом”. Вона про вільних людей, які борються за майбутнє, відстоюють рівність, плекають силу пращурів і мають спільний шлях.
Підводить лінію альбому його головний сингл 2023 року — “Повернемось додому”.
Альбом є на стрімінгових платформах за посиланням.
Незабаром з’явиться також і дебютний кліп Сергія Летучого на пісню “Повернемось додому”, у якому знялися близькі друзі музиканта, теж вимушені переселенці.
Нагадаємо, Сергій Летучий у складі “Мандрівного культурного шелтеру” відвідував Дніпро. Там відбулося декілька заходів: організували фотовиставку, проводили лекції та дискусії, а музиканти влаштували квартирники.
- 643 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:05 Медведєв знову грозиться США Третьою світовою війною: йому відповів Келлог
- 09:03 “Горить сміттєве звалище вже тиждень”: Сіверськодонецьк затягнуло димом, - соцмережі
- 08:34 Окупанти активізувалися біля Надії, - Харченко
- 19:00 “Юність” запрошує дітей з Сіверськодонецької громади на літній відпочинок у Дніпрі
- 18:00 Окупанти оголосили про “інвентаризацію нерухомості” у Луганську, – Спротив
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «У 2026 році, ймовірніше, воюватимемо зі штучним інтелектом», - Олександр «Еколог» Колесніков 23.05.2025 переглядів: 5184
- До Дня міста над Сіверськодонецьком замайорів прапор України (ВІДЕО) 25.05.2025 переглядів: 3793
- Подробиці вбивства Портнова у Мадриді: "стрілок" був один і вистрілив 9 разів, - El Pais 23.05.2025 переглядів: 2277
- Сіверськодонецьку - 91 рік: ось як шість його знакових місць назавжди змінила війна 25.05.2025 переглядів: 2041