"Це буде старт і фундамент для того, щоб говорити у будь-якому форматі з "росією", - Зеленський розповів про "План Перемоги" України
Президент України Володимир Зеленський заявив, що на другому саміті миру готові бачити рф. Також він повідомив, що у листопаді буде готовий "План Перемоги" України.
Все це відбулося на зустрічі президента з журналістами, як пише РБК-Україна.
"Ми заявили, що готові бачити росію на другому саміті миру, тому що всі наші союзники, включаючи найближчих, які на нашому боці і завжди проти російської агресії - всі сказали, що росія повинна бути на другому саміті. Бо воює росія проти України. Не може без однієї зі сторін бути закінчення війни", - чітко сказав Зеленський.
Згідно з його слів, Україна наразі активно працює над планом, і три пункти вже підготовлені. Крім того, відбулися зустрічі в форматі онлайн.
"Ще будуть зустрічі офлайн і онлайн. І, як ми сказали на початку листопада, весь план буде готовий. Це буде старт і фундамент для того, щоб говорити у будь-якому форматі з Росією. У будь-якому форматі, з будь-якими її представниками, бо буде план і є що показати", - зробив заяву президент України.
Він додав, що "якщо їм не подобається, буде зрозуміло їх реакція на конкретику, а не просто взагалі - ми нічого не хочемо і будемо продовжувати війну".
На думку очільника держави, на сьогодні росіяни так і хочуть, просто продовжувати.
Водночас Володимир Зеленський зазначив, що цей план передбачає швидкі та конкретні кроки стратегічних партнерів України із сьогодення і до грудня.
"Конкретні дії, які залежать виключно від партнерів, і вже ніхто мені не скаже, що це залежить від російської сторони. План просто є мостом до саміту миру і до будь-якого етапу закінчення війни. Міст, який посилює Україну", - пояснив політик.
Він додав, що план буде презентований президенту Байдену, кандидатам в президенти США і всім іншим партнерам.
"На мою думку, план буде відкритий всім, в тому числі, суспільствам в різних країнах. І росія повинна його бачити. Тому що цей план посилює Україну. І вони мають про це знати", - зазначив Зеленський.
Також він описав пункти, що входять до "Плану Перемоги".
Так, наприклад, там є "однозначне місце України в безпековій архітектурі світу".
"Друге, без деталей, але Курська операція є саме частиною плану, її другого пункту. Третій пункт пов'язаний із конкретним зміцненням України щодо зброї. Далі пункт, пов'язаний з економікою. Скажімо так, наш спільний економічний розвиток", - розказав журналістам президент України.
Він розказав, що ще є пункт, пов'язаний не з економікою, а з "економією в майбутньому".
"Тобто сьогодні ви нам допомагаєте в реалізації цього плану, а у майбутньому Україна зекономить вам багато вашого ресурсу", - резюмував Зеленський.
Нагадаємо, що Зеленський сподівається на "крапку у війні" з росією вже у 2024 році.
- 364 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 ЗСУ уразили ракетний комплекс на окупованій Луганщині
- 16:00 рф запровадила трирічне зберігання приватних переписок: у ЦНС розповіли про ризики для ТОТ
- 14:00 Сіверськодонецьке агентство інвестицій закупило детектори дронів на майже 100 тис. грн
- 12:00 Луганських ВПО запрошують на заняття з подолання стресу у Києві
- 10:30 ЛОВА: окупанти придумали новий привід відключення води, у Сіверськодонецьку на зиму будинок залишили без даху
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 838
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 676
- Перший заступник Харченка перед Новим роком отримав понад 150 тис. грн зарплати 04.01.2026 переглядів: 652
- Окупанти скасовують соціальні виплати на Луганщині, - ЦНС 05.01.2026 переглядів: 453


Сіверськодонецьке агентство інвестицій закупило детектори дронів на майже 100 тис. грн
ЛОВА: окупанти придумали новий привід відключення води, у Сіверськодонецьку на зиму будинок залишили без даху
Сили оборони відбили 13 ворожих атак на сході