Запрошення України до НАТО є частиною плану перемоги Зеленського, - Єрмак
Керівник Офісу президента Андрій Єрмак підтвердив, що запрошення України до НАТО є частиною плану перемоги, який у США презентує президент Володимир Зеленський.
Про це йдеться у дописі Єрмака у Telegram.
За його словами, план перемоги складається з військової та дипломатичної частин.
"Ми повинні мати перевагу на полі бою, щоб змусити путіна припинити бойові дії. Ми дуже стараємося. Без кораблів ми знищили Чорноморський флот. Не маючи переваги в повітрі, ми зупинили російське просування на більшості напрямків, включно з Харковом. Без страху ми повернули війну в росію", - зазначив Єрмак.
"Запрошення України до НАТО є частиною Плану перемоги. Я так само закликав партнерів не зважати на погрози щодо ескалації з боку рф", - додав він.
Нагадаємо, газета Le Monde написала, що план перемоги Зеленського передбачає, що Байден ще до того, як покине Білий дім, запросить Україну в НАТО з умови, що вступ відбудеться після закінчення війни.
За інформацією Bild, план Зеленського включає заморозку війни на деяких ділянках фронту. Видання пише, що пропозиція містить у собі вимогу дозволити удари західним далекобійним озброєнням углиб рф та готовність України погодитися на локальне припинення вогню на певних ділянках фронту.
В ОП заявили, що це фейк.
- 382 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 З якими питаннями можуть допомогти ВПО у хабі Старобільської РДА в Дніпрі
- 16:00 Оновили правила функціонування місць тимчасового проживання для ВПО
- 15:00 Для лисичан діє реєстрація на безкоштовні та пільгові культурні заходи
- 14:00 У Сіверськодонецькій громаді призупиняють роботу закладів загальної середньої освіти (ПЕРЕЛІК)
- 13:00 Відкрили реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» у Луцьку
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Коломиї попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Максимом Красуцьким 03.06.2026 переглядів: 1123
- Стало відомо про загибель військового з Лисичанська Валерія Мозолевського 06.06.2026 переглядів: 751
- В Україні готують житло для понад 13 тисяч ВПО, – ЗМІ 03.06.2026 переглядів: 730
- Що важливо знати українцям у червні: виплати ВПО, трудові книжки та кешбек 01.06.2026 переглядів: 650


У Сіверськодонецькій громаді призупиняють роботу закладів загальної середньої освіти (ПЕРЕЛІК)
Відкрили реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» у Луцьку
Військовослужбовцям Сіверськодонецької громади виплатили ще майже 800 тис. грн
