У Рубіжному на третій рік окупації відкрили другу аптеку
Опубліковано 25.09.2024 - 10:00
В окупованому Рубіжному відкрили приватну аптеку, тепер на все місто їх буде дві.
Про це повідомили окупаційні змі.
Про відкриття аптеки пропагандисти зняли сюжет, у якому визнали, що у Рубіжному є дефіцит ліків.
До цього у місті працював лише один аптечний пункт з обмеженим асортиментом. Деякі препарати були зовсім недоступні. Наприклад, у місто не завозили дитячий “Нурофен”.
За необхідними ліками рубіжани їздили в інші райони самопроголошеної “лнр”.
Раніше повідомлялося, що в окупованому Рубіжному люди шукають препарати по оголошеннях.
- 486 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 ВПО з Луганщини у Києві зможуть отримати пенсійні консультації
- 17:00 Сили оборони уразили ще один склад МТЗ окупантів на Луганщині
- 15:00 Стало відомо про загибель військового з Лисичанська Валерія Мозолевського
- 13:00 Окупанти опублікували черговий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку
- 11:00 На ТОТ Луганщини обмежили пасажирські перевезення та не працює система оповіщення
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти опублікували новий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку 30.05.2026 переглядів: 1292
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 1048
- У Коломиї попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Максимом Красуцьким 03.06.2026 переглядів: 1007
- У Черкасах попрощалися із захисником з Луганщини Ярославом Скачковим 31.05.2026 переглядів: 753


Окупанти опублікували черговий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку
На ТОТ Луганщини обмежили пасажирські перевезення та не працює система оповіщення
Вчора росіяни ударили з РСЗВ по Луганщині
