Окупанти знову заявили, що віддали “Азот” в оренду, коли завод запустять - невідомо
Окупанти продовжують замовчувати інформацію про інвестора, умови оренди та дату запуску сіверськодонецького “Азота”. Раніше мова йшла про "перший етап запуску" до кінця 2024 року.
25 вересня одне з окупаційних змі з посиланням на слова “міністра промисловості та торгівлі” самопроголошеної “лнр” Тимура Саматова повідомило, що “інвестор уклав договори оренди” по трьох сіверськодонецьких підприємствах: “Азот”, “Сєвєродонецький завод хімічного нестандартного обладнання” та “Кларіант”.
Ця інформація не нова. У березні 2024 року Тимур Саматов вже казав, що для цих трьох підприємств нібито знайшли інвестора. Тоді ж він припустив, що перший етап запуску сіверськодонецького “Азоту” може відбутися до кінця 2024 року.
Наразі “міністр“ вже не називає дати запуску підприємства та продовжує замовчувати інформацію про інвестора й умови оренди.
У тексті зазначається, що окупаційні структури “уклали з інвесторами договори оренди на низку підприємств Луганщини, і інвестори вже розпочали поетапний запуск підприємств”.
Раніше окупаційне «міністерство промисловості та торгівлі» самопроголошеної "лнр" заявляло, що нібито створює умови для швидкого запуску "Азоту" у майбутньому.
- 447 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 16:00 Майже 80 навчальних закладів Луганщини функціонуватимуть цього року дистанційно, – Харченко
- 15:00 Загиблому військовому з Луганщини просять присвоїти звання «Герой України»
- 14:00 "Перший урок" на окупованих територіях провели російські військові, – Спротив
- 13:00 Сіверськодонецька МВА виплатила матеріальної підтримки захисникам на понад півтора млн грн
- 12:00 Майже 2 млн грн у Щастинській громаді передбачили на допомогу ветеранам та військовослужбовцям
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Містяни рознесли окупантів під їх хвалебними одами про себе: «Достатньо пройти містом і зрозуміти, що реальність дуже далека від заяв» 29.08.2025 переглядів: 19893
- До 2 млн грн на житло: Уряд розширює програму єВідновлення для ВПО 27.08.2025 переглядів: 2086
- Комітет ВРУ підтримав зміни до механізмів компенсації за зруйноване житло 29.08.2025 переглядів: 1505
- Завтра у Дніпрі починається видача гумдопомоги сіверськодонецьким ВПО – куди звертатися 27.08.2025 переглядів: 1251