У боях на Харківщині загинув 22-річний військовий з Луганської області
Під час боїв біля Піщаного Куп’янського району Харківської області 8 вересня 2024 року загинув сержант прикордонних військ з Луганської області Ігор Приколота.
Про це йдеться на сайті Старобільського фахового коледжу Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.
Ігор народився 27 жовтня 2001 року у Кам’янці Новопсковського району Луганської області. Після закінчення школи вступив до Старобільського фахового коледжу, який успішно закінчив у 2021 році, здобувши кваліфікацію техніка-механіка.
Свій бойовий шлях він розпочав у Золотому. Боронив Кремінну, Слов’янськ, Краматорськ. За бойові заслуги його нагородили медаллю “Ветеран війни”.
“Ігор Приколота – мужній воїн, справжній патріот, не байдужий до долі своєї країни. Наш герой стояв на смерть, захищаючи свою Батьківщину. Маючи непохитну волю та велике серце, він був готовий вступити в бій із ворогом за мирне небо та світле майбутнє наступних поколінь”, – зазначили у коледжі.
Церемонія прощання з військовим відбулась у Києві. Провести в останню путь воїна прийшли рідні, бойові товариші та викладачі коледжу.
Нагадаємо, 18 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання загинув військовий з Лисичанська Андрій Корзун.
- 1269 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Від 50 до 200 тис. грн: ВПО зі Старобільщини можуть отримати компенсацію першого внеску за «єОселею»
- 18:00 У столиці відкрили перший комунальний хаб підтримки ВПО та біженців
- 18:00 Прессекретар Луганського загону Олександр Трохимець: «Іноді було більше моментів, коли треба було вести вогонь, ніж...
- 17:00 Ще двом лисичанам призначили компенсацію першого внеску за програмою «єОселя»
- 16:00 У релокованому луганському виші обрали ректора
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 1771
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1568
- Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО) 11.06.2026 переглядів: 1450
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 1213


У столиці відкрили перший комунальний хаб підтримки ВПО та біженців
У релокованому луганському виші обрали ректора
СБУ заочно повідомила про підозру тюремнику з окупованої Луганщини, який катував полонених
