Ліквідують Луганське обласне бюро судово-медичної експертизи
Опубліковано 03.10.2024 - 11:01
Начальник Луганської ОВА Артем Лисогор ухвалив розпорядження “Про припинення юридичної особи - Луганського обласного бюро судово-медичної експертизи в результаті ліквідації”.
Відповідне розпорядження № 221 від 27 вересня 2024 року опублікували на офіційному сайті Луганської ОВА.
Згідно з документом, Лисогор зобов’язав припинити юридичну особу - Луганське обласне бюро судово-медичної експертизи, а також створити ліквідаційну комісію та затвердити її склад.
Іншими розпорядженнями Лисогор дав згоду на безоплатну передачу майна бюро низці медичних закладів Луганщини.
Нагадаємо, у Лубнах відкрили Луганську обласну дитячу клінічну лікарню.
- 534 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Коли у червні відкриється “гаряча лінія” обласного управління ПФУ: графік та контакти
- 17:00 Сіверськодончанин отримав відзнаку Міністерства освіти та науки
- 16:00 На околицях Сіверськодонецька знову пожежа (ФОТО)
- 15:05 В Україні з тривогою стежать за розвитком подій між Ізраїлем і Іраном, - заява МЗС
- 15:02 Військовим зс рф з Луганщини інкримінують викрадення фермерів під Бахмутом
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти заговорили про приміське залізничне сполучення у районі Сіверськодонецька 06.06.2025 переглядів: 15237
- «Це що за свавілля?». Сіверськодончани обурені вимогами окупантів 09.06.2025 переглядів: 6894
- Продовження "Павутини": ЗСУ уразили літаки на "Саваслейці" та завод з виготовлення антен для "шахедів" 09.06.2025 переглядів: 5665
- Окупанти визнали, що Луганщина палає. Але про Сіверськодонецьк мовчать 09.06.2025 переглядів: 3750