Росіяни на Харківському напрямку будують тунелі – військовий розповів мету окупантів
Протягом минулої доби на Харківщині російські підрозділи активізували свою діяльність. Зокрема російська армія використовує підземні логістичні маршрути для наближення до українських позицій.
Таку заяву зробив представник пресслужби бригади НГУ "Хартія" Володимир Дегтярьов в етері телемарафону "Єдині новини".
Дегтярьов пояснив, що противник використовує підземні маршрути для наближення до українських позицій. Таким чином росія застосовує тактику, яка спостерігається ще з літа 2023 року на Авдіївському напрямку. Тобто російкі військовослужбовці копають тунелі для таких цілей:
- забезпечення логістики;
- здійснення підривів українських оборонних споруд.
Володимир Дегтярьов також наголосив, що ворог використовує сучасні технології, наприклад, засоби радіоелектронної боротьби (РЕБ), щоб протидіяти українській аеророзвідці. Проте й українські сили не відстають, адже постійно оновлюють свої рішення, зберігаючи ефективний контроль над повітряним простором за допомогою дронів.
"Ми можемо підготуватися заздалегідь, не допустити підходу і якихось активних дій навіть невеликих груп. Не кажучи вже про якісь спроби прориву з використанням великої кількості техніки", - запевнив Дегтярьов.
Нагадаємо, що партизани "Атеш" розвідали 4 полк радіохімічного біологічного захисту.
- 360 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:00 З полону повернули двох луганських прикордонників (ВІДЕО)
- 08:45 Окупанти штурмували поблизу двох сіл Луганщини, – Харченко
- 08:00 Головні новини на ранок, 24 липня: Зеленський "дав задню" щодо НАБУ і САП, підсумки переговорів з рф у...
- 19:00 Екскерівник Луганської ОВА Сергій Гайдай купив мотоцикл за майже 650 тис. грн
- 18:00 Як голосували нардепи від Луганщини за закон про реформацію САП та НАБУ
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Мешканці захопленої Луганщини не зможуть позбутися паспорта рф навіть при підозрі в екстремізмі. Ціна на газ зросла на 62% 18.07.2025 переглядів: 5213
- Під окупованим Сіверськодонецьком безкоштовно роздають дачі 16.07.2025 переглядів: 5159
- Внесли зміни до умов пільгової іпотеки “Житло для ВПО”: про що мова 18.07.2025 переглядів: 4521
- У Сіверськодонецьку розігнали підприємство, яке робило ремонти, куди тепер звертатися – люди не знають 22.07.2025 переглядів: 2220