Синоптикиня попередила про сильні дощі та зниження температури у понеділок
Понеділок в Україні буде все ще під впливом активного циклону.
Про це написала синоптикиня Наталка Діденко.
"Десь вночі, вранці, десь вже вдень 7-го жовтня періодично пройдуть дощі", - розповіла Діденко.
Так дощі дійдуть навіть до східної частини та "сухого Центру".
"Південь, значна частина центральних областей, а завтра вранці ще й Київщина, Чернігівщина - можливі сильні дощі!", - попередила синоптикиня.
Луганська область - переважно сухо.
Температура повітря 7-го жовтня буде низькою, протягом дня +11 +17 градусів, у східній частині та на південному сході, на Дніпропетровщині та Полтавщині +19 +25 градусів.
У Києві очікується зниження температури повітря до +12 +14 градусів, втримається волога погода, з другої половини дня понеділка припиняться опади.
У середині тижня знову потепліє.
А з 13-го жовтня в Києві знову похолоднішає.
- 332 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 16:00 Харченко вручив нагороди на Алеї Захисників Луганщини. Зеленський присвоїв два генеральські звання та відзначив луганчан
- 15:00 На окупованій Луганщині вигоріло понад 170 га рослинності за вихідні
- 14:00 Педагогам на ТОТ Луганщини у москві придумали підручник з історії
- 13:00 Приймають нові заявки на програму житлових кредитів для ВПО 60+ із Сіверськодонецької громади: деталі
- 12:00 Оголосили переможців регіонального рейтингу «Гордість Луганщини 2026»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Волченко повідомила про завершення роботи начальницею управління освіти Сіверськодонецької МВА 18.08.2026 переглядів: 1307
- Брали участь у боях неподалік Сіверськодонецька: шестеро бойовиків з Луганщини та ще чотири зрадники отримали підозру 18.08.2026 переглядів: 1209
- В Ірпені попрощалися із загиблим захисником з Луганщини Андрієм Кунченком 17.08.2026 переглядів: 1184
- «Міністр», суддя, поліцейський та освітянки: нові підозри у колабораціонізмі на Луганщині 18.08.2026 переглядів: 1001


Харченко вручив нагороди на Алеї Захисників Луганщини. Зеленський присвоїв два генеральські звання та відзначив...
На окупованій Луганщині вигоріло понад 170 га рослинності за вихідні
Приймають нові заявки на програму житлових кредитів для ВПО 60+ із Сіверськодонецької громади: деталі
