Україна надасть гуманітарну допомогу Чехії
Україна надасть гуманітарну допомогу Чехії для подолання наслідків масштабної повені.
Про це йдеться в указі президента Володимира Зеленського від 7 жовтня.
"З метою сприяння подоланню наслідків надзвичайної ситуації, що склалася в Чеській Республіці внаслідок повені, відповідно до статті 10 Закону України "Про гуманітарну допомогу" Зеленський постановив:
1. Надати гуманітарну допомогу Чеській Республіці.
2. Кабінету Міністрів України забезпечити надання гуманітарної допомоги Чеській Республіці.
Нагадаємо, у вересні через сильний вітер і повінь у Чехії були знеструмлені сотні тисяч людей. Енергетичні компанії вже оголосили аварійний стан для Височінського, Південно-Моравського, Злінського, Оломоуцького та Моравсько-Сілезького країв. Серйозна ситуація також у Ліберці та Градець-Кралове.
Станом на 28 вересня у постраждалих від повені селах ще ліквідовували збитки, завдані великою водою. Допомагали у цьому волонтери та військові. Вони годинами завантажували те, що знищила вода, у контейнери. Уся пошкоджена техніка потрапляла на тимчасове звалище.
- 334 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 12:00 Одна з релокованих лікарень Луганщини замовила юридичних послуг на 150 тис. грн
- 10:30 ЛОВА: у Сіверськодонецьку опалення є в окремих будинках, у Лутугиному робітникам на рік затримують зарплату
- 09:00 Окупанти сім разів атакували на Лиманському напрямку
- 18:00 Наступного тижня діятиме «гаряча лінія» обласного ПФУ: графік та контакти
- 16:30 Під гаслом «прозорості» окупанти посилили фінансовий контроль на ТОТ, - ЦНС
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На утримання сіверськодонецьких КП витратили понад 15 млн грн 13.01.2026 переглядів: 522
- Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО 10.01.2026 переглядів: 513
- Навколо купівлі Сіверськодонецькою МВА «Лісової дачі» виникла суперечка: позиції сторін 14.01.2026 переглядів: 444
- Колишню посадовицю з Луганщини підозрюють у розтраті бюджетних коштів у сфері освіти 12.01.2026 переглядів: 396


Одна з релокованих лікарень Луганщини замовила юридичних послуг на 150 тис. грн
ЛОВА: у Сіверськодонецьку опалення є в окремих будинках, у Лутугиному робітникам на рік затримують зарплату
Окупанти сім разів атакували на Лиманському напрямку