Сіверськодончанка виборола “золото” Турніру найсильніших юніорів Європи з настільного тенісу

Сіверськодончанка Вероніка Матюніна перемогла на Турнірі найсильніших юніорів Європи (ТОП-10) з настільного тенісу серед 19-річних спортсменок.

Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України.

Спортсменка з Сіверськодонецька здобула “золото” міжнародного турніру, що проходив у Гродзиськ-Мазовецькому (Польща). У змаганнях взяли участь найкращі молоді тенісисти континенту за запрошенням European Table Tennis Union.

“Сіяна лише шостою з десяти, Вероніка з першого дня змагань стала однією з лідерок турнірної сітки. У напруженому фіналі українська тенісистка перемогла француженку Клеа Де Стопеллейр з рахунком 4:2”, - розповіли у міністерстві.

Тренерка спортсменки - Крісті Тот. У Сіверськодонецьку Вероніку тренував Олександр Мінін.

Нагадаємо, у січні Вероніка Матюніна виграла чемпіонат Європи з настільного тенісу.