Окупанти знайшли у Сіверськодонецьку ще майже два десятки “безхазяйних квартир”
Опубліковано 13.10.2024 - 12:00
В окупованому Сіверськодонецьку ще 19 квартир визначили такими, що “мають ознаки безхазяйного майна”.
Перелік опублікувала окупаційна адміністрація міста.
Адреси:

Власників зобов’язують протягом 30 днів з’явитися до окупантів з російськими паспортами та правовстановлюючими документами.
Нагадаємо, минулого тижня в окупованому Сіверськодонецьку загарбники виявили ще 27 квартир, які “мають ознаки безхазяйного майна”.
- 892 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Ще дві золоті нагороди першості країни вибороли стрибуни у воду з Луганщини
- 17:00 Уряд збільшив строк надання компенсації за розміщення ВПО, – Свириденко
- 15:00 Нардеп розповів, скільки осель для ВПО планують придбати у 2026 за програмою «Будиночки в селі»
- 13:00 У Києві відбувся футбольний турнір «Нескорена Луганщина»: хто виборов головний кубок
- 11:00 ЛОВА: Власники житла на окупованій Луганщині натрапляють на шахраїв, які обіцяють допомогу з перереєстрацією
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Коломиї попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Максимом Красуцьким 03.06.2026 переглядів: 1066
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 1061
- У Черкасах попрощалися із захисником з Луганщини Ярославом Скачковим 31.05.2026 переглядів: 773
- В Україні готують житло для понад 13 тисяч ВПО, – ЗМІ 03.06.2026 переглядів: 687


Нардеп розповів, скільки осель для ВПО планують придбати у 2026 за програмою «Будиночки в селі»
ЛОВА: Власники житла на окупованій Луганщині натрапляють на шахраїв, які обіцяють допомогу з перереєстрацією
На Луганщині противник вдарив з реактивної артилерії
