У британській розвідці проаналізували ситуацію на Харківщині
Розвідка Британії вважає, що російська армія продовжить певне просування під Куп’янськом на Харківщині вже наступними тижнями.
Про це йдеться у розвідувальному огляді Міністерства оборони Британії про російсько-українську війну від 19 жовтня.
Зазначено, що росія продовжує спроби наступу на сході Харківщини, зокрема за 20 км на південь від Куп’янська, адже саме там росіяни пробили "виступ" по лінії фронту.
У розвідці певні, що вони, ймовірн, перебувають за кількасот метрів від річки Оскіл.
Крім того, російські атаки, скоріш за все, ускладнюють українським військовим їхню діяльність на східному березі Осколу.
Розвідка нагадує, що ще 15 жовтня цивільні з кількох населених пунктів у цьому районі отримали розпорядження про евакуацію.
"росія ймовірно продовжить просування у цьому районі наступними тижнями. Після українського контрнаступу у вересні 2022 року російські сили періодично робили спроби повернути контроль над Куп’янськом. Місто розташоване на річці Оскіл і є залізничним вузлом, що підтримує українські операції у цьому районі", - резюмували в огляді.
- 370 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Управління СБУ в Донецькій та Луганській областях закуплять бензину та дизпалива на понад 5, 5 млн грн
- 18:00 Судитимуть очільника окупаційного «військкомату лнр», який проводить примусову мобілізацію на Луганщині
- 17:00 «Та ви хоч світлофори зробіть!» Містяни рознесли плани Силкіної відновлювати Сіверськодонецьк за стандартами розумного...
- 16:00 Як сіверськодончанам подати заяви на оздоровлення дітей у МДЦ «Артек»
- 15:00 ВПО з Луганщини у Полтаві можуть отримати грошову допомогу
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Голова Сіверськодонецької РДА Роман Власенко задекларував понад 1,3 млн грн зарплати за 2025 рік 10.03.2026 переглядів: 648
- Помер поранений на фронті захисник з Луганщини Юрій Цемеров 06.03.2026 переглядів: 604
- В очільниці Сіверськодонецької МВА - новий заступник 06.03.2026 переглядів: 501
- На Сумщині під час несення служби помер військовий з Луганщини 10.03.2026 переглядів: 492


Управління СБУ в Донецькій та Луганській областях закуплять бензину та дизпалива на понад 5, 5 млн грн
«Та ви хоч світлофори зробіть!» Містяни рознесли плани Силкіної відновлювати Сіверськодонецьк за стандартами...
ВПО з Луганщини у Полтаві можуть отримати грошову допомогу