По Хмельницького у Сіверськодонецьку окупанти знайшли 18 “безхазяйних” квартир
Опубліковано 20.10.2024 - 12:00
Російські окупанти опублікували черговий перелік квартир у Сіверськодонецьку, які “мають ознаки безхазяйного майна”. Всі вони знаходяться по вулиці Богдана Хмельницького (Гагаріна).
Адреси опублікувала окупаційна адміністрація міста.

Власників, які хочуть виключити своє житло зі списку “безхазяйного майна”, окупанти зобов’язують підтвердити своє право протягом місяця. При цьому у людей має бути російський паспорт.
Нагадаємо, раніше в окупованому Сіверськодонецьку ще 19 квартир визначили такими, що “мають ознаки безхазяйного майна”.
- 1076 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 У двох селах на ТОТ Луганщини десять днів немає світла
- 15:00 З полону рф повернули сімох цивільних українців, яких утримували з 2022 року
- 13:00 Боксери з Луганщини виступили на турнірі до Дня Конституції України
- 11:00 ЛОВА: Окупанти готують операторів БпЛА з молоді та заохочують росіян до переселення на ТОТ Луганщини
- 09:32 Окупанти намагалися просунутися поблизу Новоєгорівки
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пішов з життя почесний громадянин Сіверськодонецька Віталій Асєєв 21.06.2026 переглядів: 711
- Програма для ВПО 60+: нардеп направив звернення щодо перевірки процедури реєстрації учасників 23.06.2026 переглядів: 663
- «Вони ще два дні воювали з порожніми підвалами»: бійці 81-ї бригади розказали про оборону Сіверськодонецька 24.06.2026 переглядів: 610
- «Я вірю, що ми повернемося додому»: історія командира дивізіону із окупованого Сіверськодонецька 25.06.2026 переглядів: 588


З полону рф повернули сімох цивільних українців, яких утримували з 2022 року
ЛОВА: Окупанти готують операторів БпЛА з молоді та заохочують росіян до переселення на ТОТ Луганщини
Окупанти намагалися просунутися поблизу Новоєгорівки
