ЗСУ підтвердили, що росіяни вклинилися в українську лінію оборони у районі Часового Яру
У районі Часового Яру росіяни змогли вклинитися в українську лінію оборони, але про втрату міста чи критичний провал мова не йде.
Про це повідомив представник пресслужби 24-ї ОМБр ім. Короля Данила Іван Петричак, повідомляє ZN.UA.
"Удень сонце, вночі та ввечері йде дощ, тому був сильний туман, і окупанти використали вкотре зміну погоди на свою користь, щоб перейти канал. Зараз він заблокований, триває робота з локалізації, і зараз усі сили бригади налаштовані на те, щоб знищувати окупанта в тому квадраті, де він зараз заблокований", - сказав він.
Петричак розповів, що ситуація в зоні відповідальності 24-ї бригади залишається критично складною. Окупанти переважають кількісно, вони продовжують спроби прорвати оборону ЗСУ й обстрілюють Часів Яр з артилерії, ракет та авіабомб, але місто тримається.
Часів Яр має важливе оперативно-тактичне значення. Місто розташоване на височині, прикриває агломерацію міст Краматорськ, Слов'янськ, Дружківка, Костянтинівка, а також північний фланг покровського напрямку.
Нагадаємо, 21 жовтня BILD повідомив, що російські війська прорвали оборону Часового Яру і наступатимуть на місто з півдня.
Керівник Донецької ОВА Вадим Філашкін вважає, що якщо рф захопить Часів Яр, то зможе просунутися вглиб "у серце" України.
- 345 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Управління СБУ в Донецькій та Луганській областях закуплять бензину та дизпалива на понад 5, 5 млн грн
- 18:00 Судитимуть очільника окупаційного «військкомату лнр», який проводить примусову мобілізацію на Луганщині
- 17:00 «Та ви хоч світлофори зробіть!» Містяни рознесли плани Силкіної відновлювати Сіверськодонецьк за стандартами розумного...
- 16:00 Як сіверськодончанам подати заяви на оздоровлення дітей у МДЦ «Артек»
- 15:00 ВПО з Луганщини у Полтаві можуть отримати грошову допомогу
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Голова Сіверськодонецької РДА Роман Власенко задекларував понад 1,3 млн грн зарплати за 2025 рік 10.03.2026 переглядів: 649
- Помер поранений на фронті захисник з Луганщини Юрій Цемеров 06.03.2026 переглядів: 604
- В очільниці Сіверськодонецької МВА - новий заступник 06.03.2026 переглядів: 501
- На Сумщині під час несення служби помер військовий з Луганщини 10.03.2026 переглядів: 492


Управління СБУ в Донецькій та Луганській областях закуплять бензину та дизпалива на понад 5, 5 млн грн
«Та ви хоч світлофори зробіть!» Містяни рознесли плани Силкіної відновлювати Сіверськодонецьк за стандартами...
ВПО з Луганщини у Полтаві можуть отримати грошову допомогу