“Збираються в зграї та нападають на людей”: у Сіверськодонецьку - проблема безпритульних тварин
Опубліковано 24.10.2024 - 10:04
Вулицями окупованого Сіверськодонецька розгулюють сотні безпритульних тварин.
Про це йдеться у сюжеті одного з окупаційних змі.
Зазначається, що здичавіли собаки живуть на території зруйнованих будинків або у лісосмугах на околицях міста, зокрема - у покинутих військових бліндажах.
Тварини розмножуються, збираються в зграї та вже нападають на людей.
Пропагандисти розповіли, що виловом, лікуванням та стерилізацією тварин займаються “волонтери”, чи бере участь у розв'язанні проблеми окупаційна влада - невідомо.
Нагадаємо, в окупованому Сіверськодонецьку травмпункт існує лише формально.
- 1068 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У Пенсійному фонді Луганщини оголосили набір на понад 60 посад: подробиці
- 18:04 «Не бачу сенсу чекати»: Бойко озвучила плани щодо житлового проєкту Сіверськодонецької МВА на Київщині
- 17:00 У Сіверськодонецькій МВА назвали дату відбору за житловою програмою для ВПО 60+
- 16:00 Затвердили умови програми «Будиночки в селі» для ВПО, – нардеп
- 15:00 Окупанти зіткнулися з проблемами у забезпеченні через удари на Луганщині, – Трегубов
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Сіверськодонецькій громаді призупиняють роботу закладів загальної середньої освіти (ПЕРЕЛІК) 08.06.2026 переглядів: 2701
- Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО) 11.06.2026 переглядів: 1140
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 926
- Стало відомо про загибель військового з Лисичанська Валерія Мозолевського 06.06.2026 переглядів: 925
Наше нове відео
Читайте у наших новинах


«Не бачу сенсу чекати»: Бойко озвучила плани щодо житлового проєкту Сіверськодонецької МВА на Київщині
У Сіверськодонецькій МВА назвали дату відбору за житловою програмою для ВПО 60+
Затвердили умови програми «Будиночки в селі» для ВПО, – нардеп
