Кадрові зміни: у керівника Сєвєродонецької МВА залишилося три заступники
Керівник Сєвєродонецької міської військової адміністрації Олексій Харченко підписав розпорядження про затвердження розподілу обов'язків між ним та його заступниками. Згідно з документом, заступників у Харченка три.
Розпорядження опублікували на сайті МВА.
Зазначимо, раніше заступників було більше. Нещодавно Харченко повідомив про те, що Олег Кузьмінов залишив посаду та очолив КП “Житлосервіс “Світанок”.
Також Харченко призначив нову заступницю – Жанну Овчарову.
У розпорядженні про розподіл обов’язків значиться вона, Тетяна Верховська та Юлія Шорохова, однак на сайті у розділі керівництво заступницею вказана ще Ельвіна Марініч, а Верховська мала посаду першої заступниці.

Зазначимо, дані про керівництво оновлені 22 жовтня, розпорядження про розподіл обов'язків Харченко підписав теж цим числом. Декларації про звільнення Марініч на сайті НАЗК немає.
Тетяна Верховська, згідно з розпорядженням, займатиметься соціальними питаннями та аграрним розвитком, Юлія Шорохова – адміністративними послугами, культурою, молоддю та спортом, реєстром виборців, зверненнями громадян та архівними справами, Жанна Овчарова – питаннями охорони здоров’я, освіти та економічного розвитку.
З повним переліком обов’язків можна ознайомитися за посиланням.
Нагадаємо, в інтерв'ю "Сєвєродонецьк онлайн" Олексій Харченко анонсував кадрові зміни в адміністрації та її структурних підрозділах.
- 990 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 В Ірпені поховали загиблого військового з Луганщини Вадима Лихацького
- 18:00 Кремінська громада виплатила 168 тисяч гривень на підтримку дітей
- 17:00 Назавжди в строю: поліцейські Луганщини попрощались з полеглим колегою Русланом Ковбаснюком
- 16:00 СБУ дронами знищила склад боєприпасів під Сіверськодонецьком та завдала ударів в інших містах окупованої Луганщини
- 15:00 Ще понад 50 тис. грн виплатили сіверськодончанам на лікування
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Соцвиплати та держпрограми у листопаді 2025 року: що треба знати ВПО 31.10.2025 переглядів: 3950
- На війні загинув військовий з Луганщини Вадим Лихацький 30.10.2025 переглядів: 1466
- На Дніпропетровщині внаслідок ворожого авіаудару загинув луганський поліцейський 04.11.2025 переглядів: 828
- На Закарпатті за колабораціонізм засудили працівника сіверськодонецького «Оргхіму», – ЗМІ 04.11.2025 переглядів: 813


В Ірпені поховали загиблого військового з Луганщини Вадима Лихацького
Назавжди в строю: поліцейські Луганщини попрощались з полеглим колегою Русланом Ковбаснюком
Загинув 25-річний військовий з Луганщини