Луганський театр через обстріли переніс прем’єру вистави з Сум до Києва
Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр через постійні обстріли не зможе дати виставу “Лавина” у Сумах, проте її прем’єра відбудеться у Києві.
Про це йдеться на сторінці театру у Facebook.
“Привіт, ми двічі переміщений театр. Луганськ та Сєвєродонецьк, міста в яких ми створювали важливе вчора і не дивлячись ні на що, продовжуємо говорити про головне на новому місці сьогодні, але через безкінечні ворожі обстріли, ми не можемо зіграти премʼєру вистави в Сумах, де працюємо останні 2 роки, і тому зовсім скоро в Києві ми покажемо виставу “Лавина” Т. Джюдженоглу”, – сказано у повідомленні.
Вистава відбудеться 25 листопада о 18:00 на сцені Національного театру ім. І. Франка.
Режисер-постановник - заслужений діяч мистецтв України Володимир Московченко.
Художниця-постановниця - Ірина Лубська.
Квитки можна придбати за посиланням.
Нагадаємо, 24 жовтня Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр вирушив на фестиваль до Дніпра.
- 439 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Окупанти судитимуть кремінянина за “шпигунство” на користь українських спецслужб
- 17:00 Україна запровадила санкції проти російського ВПК, спрямовані на виробників дронів з використанням ШІ
- 13:30 «АТЕШ» пошкодив залізницю, якою користуються окупанти у Луганській області
- 10:30 ЛОВА: на кордоні рф та окупованої Луганщини черги, Лисичанськ третій рік без води та світла
- 09:30 Після зустрічі Трампа і путіна країни Північно-Балтійської вісімки виступили на підтримку України (ЗАЯВА)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Людина, завдяки якій Сіверськодонецьк мав “обличчя”: 138 років від дня народження скульптора Пухальського 12.08.2025 переглядів: 5926
- В уряді оприлюднили проєкт постанови про допомогу ВПО з іпотечними кредитами 13.08.2025 переглядів: 3429
- ВПО зможуть отримати держдопомогу на “єОселю”: подробиці від Мінсоцполітики 14.08.2025 переглядів: 2405
- Ще одна громада Луганщини визначає готовність ВПО переїхати у нове місце проживання 13.08.2025 переглядів: 1701