В Україні подовжать воєнний стан та загальну мобілізацію
Президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкти №12151 та №12152 про продовження воєнного стану та загальної мобілізації до лютого 2025 року.
Про це йдеться на сайті парламенту.
Воєнний стан пропонується "продовжити з 05 години 30 хвилин 10 листопада 2024 року", тобто ще на 90 діб.
Другий законопроєкт передбачає, що "строк проведення загальної мобілізації продовжується з 10 листопада 2024 року, тобто теж на додаткові 90 днів.
Таким чином, як воєнний стан, так і загальна мобілізація триватимуть майже три роки.
Верховна Рада України схвалила укази президента держави про воєнний стан та мобілізацію зранку 24 лютого 2022 року на 30 діб, у той день, коли почалося повномасштабне вторгнення росії.
Після цього строки постійно продовжувалися.
З травня 2024 року терміни подовжуються на 3 місяці.
Нагадаємо, що Зеленський назвав політика, який може допомогти закінчити війну.
- 349 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 Ще 36 жителів Сіверськодонецької громади отримали допомогу за програмою «Турбота»
- 16:00 Норвезька рада у справах біженців прийматиме заявки на грошову допомогу
- 15:00 Луганський театр запрошує на прем’єру трагікомедії «Сентиментальна історія»
- 14:00 Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО)
- 13:00 У Кремінській громаді змінили розмір компенсації за іпотечними програмами
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Сіверськодонецькій громаді призупиняють роботу закладів загальної середньої освіти (ПЕРЕЛІК) 08.06.2026 переглядів: 2633
- Стало відомо про загибель військового з Лисичанська Валерія Мозолевського 06.06.2026 переглядів: 889
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 852
- Житло для сіверськодончан 60+: сформували список претендентів на участь у програмі 08.06.2026 переглядів: 779


Норвезька рада у справах біженців прийматиме заявки на грошову допомогу
Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО)
Оформлення та відновлення пенсій: ВПО запрошують на вебінар (РЕЄСТРАЦІЯ)
