Військовий експерт розповів про плани рф щодо захоплення міста Часів Яр
Росіяни сподіваються захопити місто Часів Яр у Донецькій області до настання справжніх холодів.
Про це в етері телеканалу FREEДОМ сказав військовий експерт Владислав Селезньов.
“У принципі, певні передумови для реалізації цих очікувань у російського генералітету були. Адже пригадаємо, яку величезну кількість сил, засобів та ресурсів вони залучили для того, щоб зламати опір наших захисників у Часовому Яру. Але плани були, а реалізувати росії їх не вдалося", - розповів військовий експерт.
Селезньов пояснив, що працювала доволі ефективна стратегія оборонної операції українського Генштабу на цій ділянці фронту. Зокрема рельєф місцевості досить добре попрацював.
"І там, до речі, добре попрацювала українська операція на території Курської області, коли росіяни були змушені, відриваючи буквально від серця, відправляти свої сили та засоби з Часовоярського напрямку на територію Курської області”, - зазначив Владислав Селезньов.
Він підкреслив, що інтенсивність ведення бойових дій навколо Часового Яру визначається виключно ресурсами.
“Якщо у противників фізично нічим наступати, то тупцювання на місці вони можуть зобразити. Але більш масштабного просування від них очікувати не слід, вони не мають можливості трансформувати свої ресурси в територіальні придбання, тому що вони не мають масштабної переваги в силах і засобах. Але в будь-якому разі ми повинні самі розуміти: тенденція, яку б ми з вами ділянку фронту не взяли, буде позитивною чи негативною для українських Сил оборони, виходячи виключно з наших ресурсних можливостей", - розповів фахівець.
На його думку, якщо Україна матиме відповідні сили та засоби для відбиття всіх ворожих атак, то росії можна тільки поспівчувати.
"Якщо нам тих ресурсів буде недостатньо, то, відповідно, попереду нас чекають складні часи”, - резюмував Владислав Селезньов.
Нагадаємо, що ЗСУ підтвердили, що росіяни вклинилися в українську лінію оборони у районі Часового Яру.
- 314 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 За матеріалами ДБР «єдиноросу»-лісничому з Луганщини загрожує до 10 років ув’язнення
- 18:00 На Кіровоградщині попрощаються з загиблим захисником з Луганщини
- 17:00 Окупанти оприлюднили список осіб з поховання у Лісовій Дачі та розшукують їхніх родичів
- 16:00 У Раді створили ТСК для розслідування махінацій з житлом для військових та ВПО
- 15:00 «Кожен день стає випробуванням»: як виживають без світла в окупованих Новодружеську та Привіллі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Переховувала військових ЗСУ: окупанти засудили до 16 років колонії жительку Новоайдару 03.12.2025 переглядів: 849
- Від отриманих поранень помер 24-річний захисник з Луганщини 04.12.2025 переглядів: 731
- Луганська спортсменка Софія Лискун прийняла російське громадянство 03.12.2025 переглядів: 659
- Виплати та житло для ВПО, ідентифікація, бронювання, тарифи “Нової пошти”: що зміниться з грудня для українців 01.12.2025 переглядів: 605


На Кіровоградщині попрощаються з загиблим захисником з Луганщини
Окупанти оприлюднили список осіб з поховання у Лісовій Дачі та розшукують їхніх родичів
У Рубіжанській МВА новий начальник