Літвінова: У Сіверськодонецьку та сусідніх містах - нестача продовольства, люди їдуть на ринок у Старобільськ
Жителі окупованих Сіверськодонецька, Лисичанська та Рубіжного їздять за фермерською продукцією до Старобільська. У цих містах відчувається нестача продовольства.
Про це в ефірі “Першого” розповіла начальниця Старобільської МВА Яна Літвінова.
Вона, зокрема, розповіла, що в окупованому Старобільську є кілька торгівельних мереж, але, за словами місцевих жителів, продукти там негарної якості. Тому люди намагаються користуватися продовольчим ринком, куди везуть свою продукцію фермери.
“Можна помітити те, що у Старобільську дуже багато людей, які приїжджають на ринок з Сіверськодонецька, Лисичанська, Рубіжного для того, щоб скупитися. Бо у цих містах, все ж таки, є нестача продовольства”, - додала Літвінова.
Нагадаємо, у мережу виклали фото з цінами на яйця та хліб в окупованому Сіверськодонецьку.
- 499 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Завтра у Києві луганчан проконсультує фахівець обласного управління ПФУ
- 18:00 Сіверськодончани відсвяткували День вишиванки у Дніпрі (ФОТО)
- 17:06 У п'ятницю половина України мерзнутиме при +8, інша половина - грітиметься при +21
- 17:00 Громада Луганщини надає грошову допомогу захисникам: контакти для отримання
- 16:32 Трамп про переговори між рф та Україною: "Нічого не станеться, доки я не зустрінуся з путіним"
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Лисичанську діти висадили на честь акції окупантів дивну клумбу 09.05.2025 переглядів: 2434
- ВПО можуть отримати компенсацію за оренду житла від ООН – куди звертатися 11.05.2025 переглядів: 2062
- Керівниця департаменту соцзахисту Луганської ОВА Поліщук пішла на пенсію 13.05.2025 переглядів: 1462
- Сіверськодонецьк у серці: історія жінки, яка полюбила своє місто та втратила його через війну 09.05.2025 переглядів: 1202