ISW: армія рф просунулась біля чотирьох населених пунктів на Донбасі
Протягом 2-3 листопада армія окупантів просунулася поблизу Сіверська, Покровська, Курахового та Вугледара в Донецькій області.
Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).
Так росіяни продовжували обмежені наступальні дії на північний схід від Харкова, а саме біля Вовчанська та Хатища. проте саме тут вони просувань не мали.
Зокрема під час продовження наступальних операцій уздовж лінії Куп’янськ – Сватове – Кремінна російська армія намагалась просунися на захід від Сватового та на північний захід від Кремінної. Мова йде про просування на східну околицю Андріївки та на північ Тернів.
До того ж росіяни нещодавно розпочали механізований штурм розміром у батальйон на південний схід від Сіверська. Тут вони мали незначне просування.
Також відомо, що на вихідних, тобто 2 і 3 листопада, ворог продовжував штурм Часового Яру та на південь від міста біля Предтечного. Але просувань на цій ділянці фронту зіфіксовано не було.
Українські військові повідомили, що армія рф продовжує перетинати канал Сіверський Донець – Донбас. Це відбувається невеликими штурмовими групами, які ховаються в районі Часового Яру. Однак вони не закріпили стійких позицій на захід від каналу.
Під час локальних наземних атак армія росії незначно просунулася на заході Запорізької області.
Крім того, були зафіксовані локалізовані ворожі наземні атаки на східному (лівому) березі Херсонської області.
Також слід додати, що російське військо просунулося до головного так званого українського виступу в Курській області.
Нагдаємо, що військовий аналітик заявив, що росіяни "готуються до якихось серйозних наступальних дій" на одному з напрямків.
- 471 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Кремінська МВА виділила ще 315 тис. грн на підтримку військових, ветеранів та їхніх родин
- 18:00 Сили оборони уразили склад пально-мастильних матеріалів на ТОТ Луганщини
- 17:00 Ще двом лисичанам призначили грошову компенсацію за програмою «єОселя»
- 16:00 В Україну репатріювали тіла 261 загиблого: триває ідентифікація
- 15:00 Програму житлових кредитів для ВПО 60+ із Сіверськодонецької громади продовжать, - Бойко
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинув військовий з Луганщини Ігор Меженський 11.08.2026 переглядів: 849
- В окупованому Сіверськодонецьку знесли ще одну багатоповерхівку (ФОТО) 06.08.2026 переглядів: 769
- У Сіверськодонецькій МВА розповіли, коли зможуть провести дорозіграш за кредитною програмою для ВПО 60+ 07.08.2026 переглядів: 640
- «Півторалітрова пляшка "Прозорої" може коштувати комусь життя». Андрій Єременко — про бої за Луганщину, відповідальність і повернення до цивільного життя 07.08.2026 переглядів: 609


Програму житлових кредитів для ВПО 60+ із Сіверськодонецької громади продовжать, - Бойко
Житло для сіверськодончан 60+: у Держмолодьжитлі визначили переможців дорозіграшу за програмою
До 180 тис. грн: ВПО Попаснянської громади можуть отримати компенсацію за житловим кредитом
