У Сіверськодонецьку люди заздалегідь займають чергу на гарячу їжу (ВІДЕО)
Опубліковано 05.11.2024 - 12:00
В окупованому Сіверськодонецьку збираються черги на отримання безкоштовних гарячих обідів.
Відео опублікували російські “волонтери”.
“Люди приходять, займають чергу заздалегідь”, – розповів автор відео.
Цього разу утворилося дві черги. За словами чоловіка, одна з людей похилого віку, інша – середнього.
Люди стояли у чергах, щоб отримати борщ та свіжий хліб, а також фрукти.
Нагадаємо, раніше ми писали, що попри завіряння окупаційної влади у покращенні життя у Сіверськодонецьку, серед містян все ще має попит роздача їжі від російських “благодійників”.
- 793 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Ще дві золоті нагороди першості країни вибороли стрибуни у воду з Луганщини
- 17:00 Уряд збільшив строк надання компенсації за розміщення ВПО, – Свириденко
- 15:00 Нардеп розповів, скільки осель для ВПО планують придбати у 2026 за програмою «Будиночки в селі»
- 13:00 У Києві відбувся футбольний турнір «Нескорена Луганщина»: хто виборов головний кубок
- 11:00 ЛОВА: Власники житла на окупованій Луганщині натрапляють на шахраїв, які обіцяють допомогу з перереєстрацією
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Коломиї попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Максимом Красуцьким 03.06.2026 переглядів: 1067
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 1061
- У Черкасах попрощалися із захисником з Луганщини Ярославом Скачковим 31.05.2026 переглядів: 773
- В Україні готують житло для понад 13 тисяч ВПО, – ЗМІ 03.06.2026 переглядів: 688
Наше нове відео
Читайте у наших новинах


Нардеп розповів, скільки осель для ВПО планують придбати у 2026 за програмою «Будиночки в селі»
ЛОВА: Власники житла на окупованій Луганщині натрапляють на шахраїв, які обіцяють допомогу з перереєстрацією
На Луганщині противник вдарив з реактивної артилерії
