На окупованій Луганщині врожай скоротився утричі, – ЛОВА
На окупованих територіях Луганської області наближається до завершення збиральна кампанія. У ЛОВА вважають, що або 70 % врожаю «безслідно зникли», або росіяни знищили родючі землі регіону.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
За інформацією, зібрали 97,3% від запланованого обсягу зернових та зернобобових культур, включаючи кукурудзу. З полів нібито зібрали 544,7 тис. тонн зерна.
«Проте звітні «досягнення республіканських аграріїв» розраховані тільки на необізнаних людей. Адже після майже повної окупації Луганської області площа земель сільгосппризначення в самопроголошеній «лнр» збільшилась на 980 000 га. Враховуючи існуючі орні землі, валовий збір зернових та зернобобових, в тому числі кукурудзи, мав би скласти 1,8 млн тонн. Наразі він фактично утричі менший, ніж мав би бути», – зазначили у відомстві.
Також у ЛОВА вважають: «це означає, що 2/3 врожаю або вкрадені, або, можна припустити, що окупанти цілеспрямовано знищують родючість орних земель. Землі не обробляються належним чином: не вносяться добрива, структура посівних площ сільськогосподарських культур не відповідає нормам сівозмін. З такими темпами через п’ять років Луганщина з житниці України перетвориться на пустелю».
Нагадаємо, Центр нацспротиву повідомляв, що росіяни вивозять зерно з тимчасово окупованих територій Луганщини до Ірану.
- 408 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 20:15 На Луганщині Сили безпілотних систем уразили РЛС «Небо СВ» та склади окупантів (ВІДЕО)
- 19:00 У Мінсоцполітики нагадали ВПО про важливість подання заяви на виплати до 1 червня
- 18:00 росія вибудовує системну модель вилучення майна на ТОТ, – правозахисники
- 17:00 СБУ повідомила про підозру 13 «депутатам муніципальних рад» на окупованій Луганщині
- 16:00 Багатодітній родині з Луганщини придбали будинок на Київщині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодончанину Кирилу Ніжніку просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ) 21.05.2026 переглядів: 4528
- У Сіверськодонецьку Сили оборони уразили підрозділ росіян, – Генштаб 20.05.2026 переглядів: 1760
- Сіверськодонецька МВА призупинила діяльність закладів дошкільної освіти міста 22.05.2026 переглядів: 1076
- Офіс Сіверськодонецької МВА у Києві зруйнований після атаки рф, – Бойко 21.05.2026 переглядів: 888


На Луганщині Сили безпілотних систем уразили РЛС «Небо СВ» та склади окупантів (ВІДЕО)
У Мінсоцполітики нагадали ВПО про важливість подання заяви на виплати до 1 червня
росія вибудовує системну модель вилучення майна на ТОТ, – правозахисники
