Росіяни атакували ракетами і "шахедами" Київ і Одесу та скинули КАБ на 12-поверхівку у Харкові (ФОТО)
Російська армія у ніч проти 8 листопада атакувала Київську і Одеську області "шахедами" і ракетами, а у центр Харкова скинула КАБ на 12-поверхівку. Є загиблі і поранені.
Як повідомляє керівник Одеської ОВА Олег Кіпер, внаслідок нічної ворожої атаки дронами по Одеському району загинула одна людина, девʼять постраждали.
"Загинув 46-річний чоловік, який був під час атаки за кермом автівки. Ще вісім людей отримали поранення, у 91-річної жінки гостра реакція на стрес. Шестеро постраждалих госпіталізовані. Іншим допомога була надана на місці", - додав він.
Міська рада Одеси зазначила, що внаслідок нічної атаки значно пошкоджена одна з найстаріших шкіл Одеси – ліцей 125.
Голова Київської ОВА Руслан Кравченко повідомив, що впали уламки збитих ворожих цілей під час ракетної атаки на Київщину, внаслідок чого постраждали чотири людини.
"Це водії автомобілів, які перебували в авто біля місця падіння уламків. Чоловіки отримали поранення різних ступенів. Стан одного з них важкий, ще двоє водіїв мають середній стан. Інший отримав легкі поранення. Всім надається необхідна медична допомога. Постраждалих госпіталізують до місцевої лікарні", - зазначив він.
Приблизно о 3 ранку один з російських КАБів завдав удару по 12-ти поверхівці у Салтівському районі Харкова. Мер міста Ігор Терехов повідомив, що у багатоповерхівки зруйновано кілька поверхів. Під завалами знаходилися люди.
"Евакуйовано 30 мешканців цього будинку, серед яких 4 дітей. Поранені 25, у тому числі й одне тримісячне немовля. Постраждали навколішні будинки та автівки, що були припарковані у дворі", - додав він.
Також Терехов розповів і про інші обстріли, зокрема біля дитячого супермаркету в центральній частині міста.
"Дуже постраждала сама ця будівля та навколишні. Станція метро, що буквально під місцем вибуху, вціліла, але потрощені усі наземні виходи підземки - два дуже сильно. Інформація про постраждалих з цього місця прильоту не надходила", - зазначив він.
Крім того удар був біля Сухого фонтану у землю скверу між корпусами університету.
"У Держпромі повилітали шибки. Сам фонтан лишився неушкодженим. Частково постраждала новорічна композиція, яку біля нього встановили буквально вчора", - повідомив Терехов.
- 234 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:09 В Україні продовжить панувати прохолодна погода
- 17:00 У Лисичанську згорів будинок – загинув пенсіонер
- 16:00 Луганському прикордоннику посмертно присвоїли звання «Почесний громадянин міста Івано-Франківська»
- 15:39 Світовий банк виділив Україні 84 мільйони доларів для виплат на компенсації ремонтів житла
- 15:00 До 9 років тюрми засудили «заступника голови» окупаційної адміністрації Новоайдарського району
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Лисичанську діти висадили на честь акції окупантів дивну клумбу 09.05.2025 переглядів: 2355
- У Києві прощатимуться з загиблим 19-річним військовим з Луганщини 05.05.2025 переглядів: 1297
- Сіверськодонецьк у серці: історія жінки, яка полюбила своє місто та втратила його через війну 09.05.2025 переглядів: 1130
- 3 тисячі на переїзд, 5 – на оренду: ще одна громада Луганщини фінансово підтримуватиме ВПО у працевлаштуванні 05.05.2025 переглядів: 1067