ЛОВА: у Сіверськодонецьку розірвало труби опалення, дітей на Луганщині змушують вступати до “руху перших”
При спробі увімкнути опалення у підвалах будинків в Сіверськодонецьку розірвало труби. У самопроголошеній “лнр” для студентів вступ до пропагандистського руху став обов’язковим.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
“У Сіверськодонецьку в окупантів виникли чергові проблеми при спробі увімкнути централізоване опалення. Намагаючись встигнути до холодів, вони не робили гідравлічні випробування на теплотрасах і комунікаціях усередині будинках. Як підсумок, при подачі теплоносія у низці багатоповерхівок систему опалення розірвало у підвалах. Ситуація у цих будинках аварійна”, – сказано у повідомленні.
Також у ЛОВА повідомили, що на окупованій Луганщині участь студентів у пропагандистському “русі перших” стала обов’язковою. До цього вступ до зазначеної кремлівської організації був, начебто, добровільним, але його нав’язували різними способами, створюючи перепони в освітньому процесі та не допускаючи до громадських ініціатив.
“Відтепер контроль за юнаками й дівчатами, що здобувають вищу освіту, стає тотальним. Усі студенти автоматично зараховані до цього “руху”, – підсумували у ЛОВА.
Нагадаємо, в окупованому Сіверськодонецьку систематично виникають проблеми з опаленням у багатоповерхівках, які вдалося заживити теплом. Водночас окупаційна влада не володіє інформацією щодо відповідальних за процес.
- 569 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 Допомога військовим та їхнім родинам: сіверськодончанам виплатили понад 1,5 млн гривень
- 15:00 Луганчанина засудили до 5 років в’язниці за підпал автівок у столиці
- 13:00 Попаснянка Ольга Івженко стала абсолютною чемпіонкою Європи з важкої атлетики U23
- 11:00 ЛОВА: У Сіверськодонецьку так і працює один нотаріус, окупанти залишать без зв’язку неверифікованих абонентів
- 09:30 На Лиманській та Слов’янській ділянках фронту ворог здійснив понад два десятки атак
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Соцвиплати та держпрограми у листопаді 2025 року: що треба знати ВПО 31.10.2025 переглядів: 1329
- На війні загинув військовий з Луганщини Вадим Лихацький 30.10.2025 переглядів: 1329
- В Ужгороді сьогодні прощаються з загиблим воїном з Луганщини 27.10.2025 переглядів: 1181
- Кузьмінова залишили директором “Світанка” ще на рік 28.10.2025 переглядів: 686


Допомога військовим та їхнім родинам: сіверськодончанам виплатили понад 1,5 млн гривень
На Лиманській та Слов’янській ділянках фронту ворог здійснив понад два десятки атак
Від сіверськодончан приймають заяви на виплати дітям до Дня Святого Миколая