Військовий журналіст розповів про Курахівський напрямок та пояснив, що саме "викликає занепокоєння"
У Донецькій області росіяни захопили населений пункт та продовжили просування.
Про це повідомив військовий український військовий журналіст Богдан Мирошников.
Він розповів, що 9 листопада було втрачено Новодмитрівку.
"У Вознесенці, Новоселидівці та Берестках наші воїни ведуть важкі арʼєргардні бої", - зазначив Мирошников.
Однак, щгідно з його слів, найбільш критична ситуація у районі Сонцівки.
"Ворог вже закріпився на околицях села та протискає його далі", - пояснив журналіст.
Експерт додав, що згортання оборони на півночі Курахівського водосховища відбувається, швидше, ніж всі думали, хоча це й було очікувано.
Також ворог поновив атаки у Григорівці.
"Занепокоєння викликає рух окупантів вздовж залізниці біля Петрівки на північ. Так і до селища Шевченка можна дійти, а це вже ближнє передмістя Покровська", - написав Богдан Мирошников.
Він наголосив, що у районі Шахтарського наші воїни контратакували та повернули під контроль до 300 м території у глибину.
"Але ворог там також рухається", - наголосив військовий журналіст.
Зокрема він зазначив, що зараз все ж більше занепокоєння викликає північний фланг напрямку.
Нагадаємо, що у Forbes зробили прогноз найгіршого розвитку подій під Кураховим.
- 257 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 Нововодяне покинув останній мешканець
- 12:24 Трамп прагне припинити війну в Україні на умовах, які відповідають інтересам його адміністрації, - The Hill
- 12:00 У Луганську, Перевальську та Довжанську активісти спалюють російські газети
- 11:00 росіяни будують дитячий табір «Козачок» на Луганщині. Для зустрічей з «цікавими людьми»
- 10:00 «Вода тоненьким струменем. Пральну машину не увімкнеш», - місцеві про воду у Сіверськодонецьку
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Мешканці захопленої Луганщини не зможуть позбутися паспорта рф навіть при підозрі в екстремізмі. Ціна на газ зросла на 62% 18.07.2025 переглядів: 5291
- Внесли зміни до умов пільгової іпотеки “Житло для ВПО”: про що мова 18.07.2025 переглядів: 4556
- У Сіверськодонецьку розігнали підприємство, яке робило ремонти, куди тепер звертатися – люди не знають 22.07.2025 переглядів: 2929
- Окупанти виставили на “аукціон” два приміщення у Сіверськодонецьку 23.07.2025 переглядів: 1512