Луганський каратист завоював “золото” на змаганнях в Одесі
Опубліковано 11.11.2024 - 20:00
Вихованець Сватівської міської ДЮСШ посів 1 місце у відкритому кубку Одеської області з годзю-рю карате-до.
Про це повідомляє Сватівська РДА.
Артем Садиков отримав золоту медаль у розділі “командне шобу-куміте”.
Змагання відбулися 9-10 листопада в Одесі.
Нагадаємо, вихованці КДЮСШ 1 Сіверськодонецька здобули дві медалі на відкритій першості ФСТ "Україна" з боксу.
- 432 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 Окупанти опублікували черговий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку
- 11:00 На ТОТ Луганщини обмежили пасажирські перевезення та не працює система оповіщення
- 09:31 Вчора росіяни ударили з РСЗВ по Луганщині
- 09:00 “ ШІ оголює різницю між журналістом і виробником контенту”: розмова з ChatGPT
- 19:00 Сіверськодонецька лікарня шукає підтримки для подальшого оновлення
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти опублікували новий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку 30.05.2026 переглядів: 1272
- Борису Романову та Семену Перцовському присвоїли звання почесних громадян Сіверськодонецької громади 29.05.2026 переглядів: 1053
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 1020
- У Коломиї попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Максимом Красуцьким 03.06.2026 переглядів: 944
Наше нове відео
Читайте у наших новинах


Окупанти опублікували черговий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку
На ТОТ Луганщини обмежили пасажирські перевезення та не працює система оповіщення
Вчора росіяни ударили з РСЗВ по Луганщині
