Підозру отримав член «виборчкому лнр», який організував окупаційні псевдовибори на Луганщині
СБУ повідомила про підозру мешканцю Луганської області, який у складі «виборчої комісії лнр» готував та провів «вибори путіна».
Про це повідомляє 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях - м. Сєвєродонецьк.
За даними СБУ, у березні 2023 року фігурант разом із ще 11 членами «виборчої комісії лнр» організував та провів на Луганщині «вибори президента рф» за російським законодавством.
За підсумками «волевиявлення» він та інші члени комісії підписали протокол «виборів», який зафіксував «перемогу» володимира путіна.
За наявними даними, мешканець Луганська почав співпрацю з агресором задовго до широкомасштабної війни – у фейковому «міністерстві закордонних справ лнр», пропагандистському проєкті «не забудем, не простим» був «помічником радника глави лнр» тощо.
У лютому 2023 року керівник самопроголошеної «лнр» леонід пасічник своїм «наказом» призначив його на чергову «посаду» – «членом виборчої комісії лнр з правом вирішального голосу». Колаборанта висунула російська партія «Зеленая альтернатива».
Зловмиснику повідомили про підозру в колабораційній діяльності за ч. 2 та 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України.
Тривають слідчі дії, які проводять співробітники ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях за процесуального керівництва Луганської обласної прокуратури.
Нагадаємо, прокурори Луганської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно «командира дивізіону» за фактом посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, участі у діяльності не передбачених законом збройних формувань.
- 273 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:00 У Львові сьогодні попрощаються із загиблим військовим з Кремінної
- 10:00 "Показник зростає в динаміці", - значна частина українців підтримує переговори з рф
- 09:25 Трамп заявив, що росія хоче укласти угоду та назвав дату відновлення перемовин з Москвою
- 09:04 Україна та США працюють над проєктом угоди, - Зеленський
- 09:00 Ворог атакував у районі Новолюбівки
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти заявили, що нібито з’явилися інвестори на хімічних виробництвах Сіверськодонецька 14.02.2025 переглядів: 4168
- ЛОВА: у Сіверськодонецьку визнали безхазяйними вже понад 500 квартир та «націоналізовують» нежитлові приміщення 16.02.2025 переглядів: 2663
- У нових алгоритмах підтримки ВПО обіцяють врахувати особливості кожної області 17.02.2025 переглядів: 1936
- “Дорога додому”. Сіверськодонецькі музиканти влаштували квартирник у гумхабі у Дніпрі 16.02.2025 переглядів: 1930