Окупанти виявили ще 19 “безхазяйних” квартир у двох будинках у Сіверськодонецьку (АДРЕСИ)
Опубліковано 13.11.2024 - 17:00
Окупаційна адміністрація Сіверськодонецька опублікувала черговий перелік нерухомості, яка “має ознаки безхазяйного майна”. Мова йде про 19 квартир у будинках по вулицях Федоренка та Донецька.
Адреси:

Власників зобов’язують підтвердити своє право за 30 днів. При цьому люди повинні мати російські паспорти.
Нагадаємо, наприкінці жовтня окупаційна адміністрація Сіверськодонецька опублікувала черговий перелік житла, яке “має ознаки безхазяйного”. Тоді до нього потрапили п’ять квартир у будинках по вулицях Дмитра Сірика (Вілесова) та шосе Будівельників.
- 1319 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 З полону рф повернувся військовий Луганського прикордонного загону
- 17:00 У двох селах на ТОТ Луганщини десять днів немає світла
- 15:00 З полону рф повернули сімох цивільних українців, яких утримували з 2022 року
- 13:00 Боксери з Луганщини виступили на турнірі до Дня Конституції України
- 11:00 ЛОВА: Окупанти готують операторів БпЛА з молоді та заохочують росіян до переселення на ТОТ Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пішов з життя почесний громадянин Сіверськодонецька Віталій Асєєв 21.06.2026 переглядів: 726
- Програма для ВПО 60+: нардеп направив звернення щодо перевірки процедури реєстрації учасників 23.06.2026 переглядів: 679
- «Вони ще два дні воювали з порожніми підвалами»: бійці 81-ї бригади розказали про оборону Сіверськодонецька 24.06.2026 переглядів: 625
- «Я вірю, що ми повернемося додому»: історія командира дивізіону із окупованого Сіверськодонецька 25.06.2026 переглядів: 624


З полону рф повернули сімох цивільних українців, яких утримували з 2022 року
ЛОВА: Окупанти готують операторів БпЛА з молоді та заохочують росіян до переселення на ТОТ Луганщини
Окупанти намагалися просунутися поблизу Новоєгорівки
