На Луганщині знищили російський «Град» (ВІДЕО)
Опубліковано 14.11.2024 - 17:00
Українські військові 12 листопада у Луганській області за допомогою дронів знищили БМ-21 «Град» окупантів.
Відео опублікували у телеграм-каналі Нацгвардії.
Це стало можливим за участі батальйону ударних БпАК «АХІЛЛЕС» 92 ОШБр у співпраці з 1-ою бригадою НГУ «Буревій».
Нагадаємо, Сили безпілотних систем знищили зенітно-ракетний комплекс “Оса” на Луганському напрямку.
- 386 переглядів
Читайте також:
- «Діалог з бізнесом»: підприємцям нагадають про терміни і перелік звітів, які подають до ТЦК та СП
- Судитимуть директора підприємства на окупованій Луганщині, який забезпечував друк пропагандистських газет
- Сили оборони уразили майстерню з виробництва боєприпасів та живу силу окупантів на Луганщині, – Генштаб
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 «Діалог з бізнесом»: підприємцям нагадають про терміни і перелік звітів, які подають до ТЦК та СП
- 17:00 Судитимуть директора підприємства на окупованій Луганщині, який забезпечував друк пропагандистських газет
- 15:00 Сили оборони уразили майстерню з виробництва боєприпасів та живу силу окупантів на Луганщині, – Генштаб
- 13:00 На війні загинув сіверськодончанин Костянтин Ткаченко
- 11:00 На окупованій Луганщині посилили обмеження на продаж бензину, а у Лисичанську знову проблеми з водопостачанням
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Сіверськодонецькій громаді призупиняють роботу закладів загальної середньої освіти (ПЕРЕЛІК) 08.06.2026 переглядів: 2913
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1341
- Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО) 11.06.2026 переглядів: 1300
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 1076


Сили оборони уразили майстерню з виробництва боєприпасів та живу силу окупантів на Луганщині, – Генштаб
На війні загинув сіверськодончанин Костянтин Ткаченко
На окупованій Луганщині посилили обмеження на продаж бензину, а у Лисичанську знову проблеми з водопостачанням
