Харченко планує організувати саміт Сіверськодонецької громади
Опубліковано 15.11.2024 - 18:00
Сєвєродонецька міська військова адміністарція планує навесні 2025 року провести саміт Сіверськодонецької громади.
Про це повідомив начальник Сєвєродонецької МВА Олексій Харченко.
За його словами, подію він анонсував під час виступу на заході Rebuild Ukraine - Aid&Development meetup.
“Хочемо зібрати жителів нашої громади на масштабному заході у другій декаді квітня. Створюємо оргкомітет, до складу якого ввійдуть представники військової адміністрації та обов'язково громадськості. Він і буде визначати місце проведення та формат участі”, - сказав Харченко.
Керівник МВА назвав саміт об'єднуючою подією, яка є підґрунтям для практичної реалізації проєкту кварталу Відродження громади.
Нагадаємо, очільник Сєвєродонецької МВА призначив нову заступницю.
- 566 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 ВПО з Луганщини у Києві зможуть отримати пенсійні консультації
- 17:00 Сили оборони уразили ще один склад МТЗ окупантів на Луганщині
- 15:00 Стало відомо про загибель військового з Лисичанська Валерія Мозолевського
- 13:00 Окупанти опублікували черговий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку
- 11:00 На ТОТ Луганщини обмежили пасажирські перевезення та не працює система оповіщення
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти опублікували новий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку 30.05.2026 переглядів: 1292
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 1048
- У Коломиї попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Максимом Красуцьким 03.06.2026 переглядів: 1005
- У Черкасах попрощалися із захисником з Луганщини Ярославом Скачковим 31.05.2026 переглядів: 753
Наше нове відео
Читайте у наших новинах


Окупанти опублікували черговий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку
На ТОТ Луганщини обмежили пасажирські перевезення та не працює система оповіщення
Вчора росіяни ударили з РСЗВ по Луганщині
