Україна отримає 200 млн євро від БРРЄ на підтримку переселенців
Банк Розвитку Ради Європи надасть 200 млн євро позики на підтримку ВПО в Україні.
Про це повідомляє Міністерство фінансів України.
Зазначається, що 15 листопада під час засідання Адміністративної ради Банку Розвитку Ради Європи (БРРЄ) схвалили новий проєкт для України “Підтримка внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні”.
Проєкт передбачає спрямування Україні 200 млн євро кредитних коштів БРРЄ на фінансування бюджетних видатків для виплат внутрішньо переміщеним особам для забезпечення соціальної адаптації та інтеграції ВПО у нових громадах.
Зокрема, виплати включають забезпечення тимчасовим проживанням, фізичною реабілітацією, безкоштовним харчуванням дітей ВПО у дошкільних, шкільних та професійно-технічних навчальних закладах, а також допомогу у працевлаштуванні у нових регіонах.
“Реалізація нової ініціативи для підтримки внутрішньо переміщених осіб в Україні допоможе забезпечити понад 2 мільйони українців необхідною допомогою”, - зазначила заступниця Міністра фінансів Ольга Зикова.
Як повідомили у Мінфіні, проєкт є вже третьою операцією БРРЄ в Україні з моменту офіційного приєднання країни до Банку у червні 2023 році. Так, загальний обсяг схваленого для України фінансування сягає 400 млн євро.
Нагадаємо, на проєкт єВідновлення у 2025 році заклали 500 млн грн грантових коштів від Банку розвитку Ради Європи.
- 247 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:07 Команда Трампа демонструє готовність США надати гарантії безпеки Україні, - Bloomberg
- 09:00 У Луганську аварійна ситуація з каналізацією – вже затопило підвали будинків, - ЛОВА
- 08:18 Сили оборони відбили штурм ворога від Білогорівки, - Лисогор
- 19:00 Окупанти на Луганщині планують закривати школи та об’єднувати їх з дитсадками
- 18:00 У колабораціонізмі підозрюють ще п’ятьох мешканців Луганщини – їх оголосили у розшук
Найпопулярніші новини за тиждень:
- NRC відкриває прийом заявок на виплату допомоги переселенцям – хто може отримати 16.01.2025 переглядів: 10100
- “Такого ніколи не було”: у Сіверськодонецьку невдоволені ставленням окупантів до бізнесу 21.01.2025 переглядів: 4906
- Начальник Сєвєродонецької МВА назвав розмір своєї зарплати 21.01.2025 переглядів: 1679
- Яке ставлення до переселенців та жителів ТОТ в Україні: результати соцопитування КМІС 22.01.2025 переглядів: 1345