Поблизу Кремінної знищили понад десяток одиниць військового транспорту окупантів (ВІДЕО)
Опубліковано 18.11.2024 - 15:00
Прикордонники ударних БпЛА підрозділу РУБпАК «Фенікс» бригади «Помста» знищили військові цілі в районі Кремінної та Серебрянського лісництва.
Про це повідомляє 3 прикордонний загін імені Героя України полковника Євгенія Пікуса.
Прикордонники знищили 12 одиниць військового транспорту, 2 гармати та 2 міномети.
Також спалили 3 склади боєкомплекту та пально-мастильних матеріалів на Луганщині, знищили позиції та укріплення окупантів.
Підрозділ «Фенікс» також продовжує пошуки кандидатів для проходження військової служби у якості операторів БпЛА, заповнити анкету можна за посиланням, обравши Третій прикордонний загін.
Нагадаємо, українські військові 12 листопада у Луганській області за допомогою дронів знищили БМ-21 «Град» окупантів.
- 295 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Шиють костюми для пожежників: як у Вінниці працює підприємство з Сіверськодонецька
- 14:53 Важкохворі, поранені та молодь: в Україну з полону повернулася нова група захисників
- 13:52 Тіла ще 1200 загиблих повернули в Україну, - Коордштаб
- 13:00 Сіверськодонецьк на гільзі: роботу містянки продали на аукціоні в США
- 10:30 Після «ремонтів» у Сіверськодонецьку частина квартир непридатна для проживання
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Це що за свавілля?». Сіверськодончани обурені вимогами окупантів 09.06.2025 переглядів: 7087
- Продовження "Павутини": ЗСУ уразили літаки на "Саваслейці" та завод з виготовлення антен для "шахедів" 09.06.2025 переглядів: 6978
- Окупанти визнали, що Луганщина палає. Але про Сіверськодонецьк мовчать 09.06.2025 переглядів: 3818
- ЛОВА: у Сіверськодонецьку за 100 рублів дають скористатися Wi-Fi, окупанти контролюватимуть норми здачі «ГПО» 08.06.2025 переглядів: 2218