Рубіжанам виплатили допомоги на майже 3,5 мільйони гривень
Опубліковано 19.11.2024 - 14:00
Ще 32 жителі Рубіжанської громади отримали допомогу з місцевого бюджету у розмірі 271,9 тис. грн.
Про це повідомив начальник Рубіжанської МВА Андрій Юрченко.
За його словами, загалом, у 2024 році грошову допомогу з бюджету громади отримали 615 осіб. З них 565 - на лікування та покращення стану здоров’я. Крім того:
- 3 осіб, звільнених з полону;
- 21 особа з інвалідністю внаслідок війни;
- 22 члени сімей загиблих/померлих/безвісти зниклих ветеранів війни та захисників і захисниць України;
- 2 особи, які мають звання почесний громадянин Рубіжного;
- 2 особи або члени їхніх сімей, яким присвоїли звання “Почесний громадянин Рубіжанської міської територіальної громади”.
Загальна сума виданих коштів становить 3 мільйони 446 тисяч 960 гривень.
Нагадаємо, сіверськодончанам випатили ще понад 200 тисяч на лікування.
- 346 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 Окупанти опублікували черговий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку
- 11:00 На ТОТ Луганщини обмежили пасажирські перевезення та не працює система оповіщення
- 09:31 Вчора росіяни ударили з РСЗВ по Луганщині
- 09:00 “ ШІ оголює різницю між журналістом і виробником контенту”: розмова з ChatGPT
- 19:00 Сіверськодонецька лікарня шукає підтримки для подальшого оновлення
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти опублікували новий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку 30.05.2026 переглядів: 1272
- Борису Романову та Семену Перцовському присвоїли звання почесних громадян Сіверськодонецької громади 29.05.2026 переглядів: 1053
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 1020
- У Коломиї попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Максимом Красуцьким 03.06.2026 переглядів: 944


Окупанти опублікували черговий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку
На ТОТ Луганщини обмежили пасажирські перевезення та не працює система оповіщення
Вчора росіяни ударили з РСЗВ по Луганщині
