Сіверськодончанин виборов медаль на чемпіонаті з боксу на Прикарпатті
Опубліковано 19.11.2024 - 19:00
Вихованець КДЮСШ 1 Скляренко Артем став призером чемпіонату Івано-Франківської області з боксу.
Про це йдеться на сторінці КДЮСШ у Facebook.
Хлопець посів друге місце.
Змагання відбувалися 14-16 листопада в Івано-Франківську.
Тренер – Сергій Рижий.
Нагадаємо, вихованці КДЮСШ 1 Сіверськодонецька здобули дві медалі на відкритій першості ФСТ "Україна" з боксу.
- 507 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Ще дві золоті нагороди першості країни вибороли стрибуни у воду з Луганщини
- 17:00 Уряд збільшив строк надання компенсації за розміщення ВПО, – Свириденко
- 15:00 Нардеп розповів, скільки осель для ВПО планують придбати у 2026 за програмою «Будиночки в селі»
- 13:00 У Києві відбувся футбольний турнір «Нескорена Луганщина»: хто виборов головний кубок
- 11:00 ЛОВА: Власники житла на окупованій Луганщині натрапляють на шахраїв, які обіцяють допомогу з перереєстрацією
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Коломиї попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Максимом Красуцьким 03.06.2026 переглядів: 1067
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 1061
- У Черкасах попрощалися із захисником з Луганщини Ярославом Скачковим 31.05.2026 переглядів: 773
- В Україні готують житло для понад 13 тисяч ВПО, – ЗМІ 03.06.2026 переглядів: 687


Нардеп розповів, скільки осель для ВПО планують придбати у 2026 за програмою «Будиночки в селі»
ЛОВА: Власники житла на окупованій Луганщині натрапляють на шахраїв, які обіцяють допомогу з перереєстрацією
На Луганщині противник вдарив з реактивної артилерії
